- مقالات

کسب سود از خرید پروژه ارتش با حق امتیاز پایین

چرا سرمایه گذاران به دنبال اقامت ملکی در ترکیه هستند؟

سرمایه گذاران املاک و مستغلات با تمایل به بهره مندی از مزایای زیاد یا نامحدود آن، اقامت ملکی در ترکیه را انتخاب می کنند و این یکی از مهمترین انواع اقامت است. امتیاز پروژه ارتش چیتگر تیم تحریریه شرکت املاک شرق هومز از طریق این مقاله به بررسی برخی از جنبه های این نوع اقامتگاه می پردازد تا به سوالات شما در مورد آن پاسخ دهد.

ساخت و ساز آپارتمان در بافت فرسوده شهری و کسب سود از فروش و پیش فروش آن

داشتن این اقامت به این معنی است که شما این امکان را دارید که آزادانه و با آسایش کامل و بدون نیاز به مجوز سفر بین نقاط مختلف ترکیه رفت و آمد کنید و این اقامت به تنهایی دریافت نمی شود، زیرا آن را دریافت خواهید کرد. اعضای خانواده شما یعنی فرزندانی که هنوز به سن قانونی نرسیده اند و در مورد زوجه در صورت داشتن دو همسر فقط یکی می تواند درخواست دهد.

پیش فروش آپارتمان در برج و ساختمان های مرتفع

این اجازه اقامت به مدت یک سال اعتبار دارد، اما خبر خوب این است که تا زمانی که فرد خارجی مالک ملک باشد، سالانه قابل تمدید است و در صورتی که دارایی وی شرایط اخذ تابعیت ترکیه را داشته باشد، می تواند برای آن اقدام کند. دارنده این اقامت از امتیازات زیادی برخوردار است که معمولاً یک شهروند ترکیه از آن برخوردار است مانند آموزش در مدارس دولتی و خصوصی ترکیه و همچنین درمان در مهمترین بیمارستان های دولتی و خصوصی و همچنین می تواند از امکانات تفریحی و توریستی برخوردار شود.

چیزی که معمولا سرمایه گذار را برای اخذ این اقامت ترغیب می کند این است که از طریق آن بتواند تسهیلات زیادی برای پروژه سرمایه گذاری خود دریافت کند و به او اجازه اقامت قانونی و بدون مواجهه با تخلفات را بدهد. یکی از اطلاعاتی که در این زمینه باید ذکر شود این است که اقامتگاه ملکی با اقامتگاه توریستی تلاقی زیادی دارد اما اقامتگاه ملکی قوی تر است.

چرا سرمایه گذاران به دنبال اقامت ملکی در ترکیه هستند؟

نحوه دریافت اقامت دائم از طریق خرید و پیش خرید واحد های مسکونی

در هنگام درخواست اقامت ملکی شرایط بسیاری وجود دارد که عبارتند از: قیمت ملک باید حداقل 75000 دلار باشد. سند ارزیابی املاک باید استخراج شود. ملک نباید در محدوده امنیتی یا نظامی باشد، زیرا مالکیت این مناطق برای خارجی ها ممنوع است. خریدار نباید دارای یکی از ملیت هایی باشد که مالکیت آنها ممنوع است. ملک باید منحصراً مسکونی باشد، خرید پروژه ارتش چیتگر در غیر این صورت تقاضای آن مناسب نخواهد بود. اوراق مورد نیاز باید تهیه شود.

در این زمینه باید توجه داشت که شرایط دیگری مانند فضا یا موارد دیگر وجود ندارد. در اینجا برخی از مهم ترین اطلاعاتی که در هنگام درخواست اقامت ملکی در ترکیه باید در نظر بگیرید آورده شده است که مهمترین آنها عبارتند از: در صورتی که شما و تمامی اعضای خانواده تان برای این اقامت اقدام کنید، هر فرد باید یک پرونده مجزا از دیگری داشته باشد. هزینه ها باید به لیر ترکیه پرداخت شود.

پیش فروش آپارتمان در برج و ساختمان های مرتفع

حرف آخر

هر متقاضی باید دارای پاسپورت با اعتبار بیش از 6 ماه باشد. ممکن است ایراد در اوراق و یا کمبود در برخی موارد وجود داشته باشد و بنابراین تا رفع مشکل 30 روز به شما مهلت داده می شود. پس از پرداخت هزینه ها باید رسید با مهر و امضا دریافت کنید. در صورتی که متقاضی کمتر از هجده سال سن داشته باشد، ولی یا قیم وی باید برای جلب رضایت وی برای اعطای آن به وی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *