- مقالات

نرخ رشد امتیاز پروژه ارتش چیتگر را محاسبه کنید

رکود بازار املاک با کاهش عرضه و تقاضای آپارتمان

تنها کاری که باید انجام دهد خرید ملکی به مبلغ 400 هزار دلار است. همچنین این حق مالک خارجی است که پس از اخذ قرارداد آپارتمان، اقامت ملکی را دریافت کند. شایان ذکر است که اقامت ملکی به تمامی اعضای خانواده اعم از زن و فرزند اعطا می شود و خریدار الزامی به اقامت در ترکیه در طول سال ندارد خرید پروژه ارتش اما می تواند هر سال قبل از تاریخ تمدید به ترکیه رفته و مراجعه کند.

نرخ رشد قیمت خانه و آپارتمان های مسکونی و تجاری تهران

 علاوه بر نرخی که مالک از زمینی که ساختمان در آن ساخته شده است و با توجه به درصد آپارتمان و متراژ آن با در نظر گرفتن نسبت و تناسب بین تعداد خانوار می باشد. اعضا قبل از درخواست برای اقامت ملکی خانوادگی و مساحت آپارتمان. بهترین سرمایه گذاری املاک در استانبول: سرمایه گذاری املاک و مستغلات در استانبول متفاوت است

توجه به میزان رشد سالانه قیمت خانه و آپارتمان های مسکونی

با توجه به این واقعیت که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در میان بقیه سرمایه گذاری ها در استانبول پیشتاز است، به دلیل در دسترس بودن چندین ویژگی و مزیت، این مزایا سرمایه گذاران را قادر می سازد تا معاملات بهتر و قیمت های پایین تر داشته باشند. با توجه به خرید ملک و سرمایه گذاری های ملکی که سرمایه گذار می تواند از بین پروژه دیپلمات چیتگر آنها انتخاب کند متنوع است که به شرح زیر است:

رکود بازار املاک با کاهش عرضه و تقاضای آپارتمان

سرمایه گذاری در املاک مسکونی تخصص آن سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مسکن مانند ویلا و خانه ها، و در تمام شهرهای ترکیه به خصوص استانبول توصیه می شود. سرمایه گذاری در املاک تجاری سرمایه گذاری های املاک در استانبول در زمینه های تجاری پخش می شود زیرا بین: سرمایه گذاری در آپارتمان های توریستی.

خط آخر

در این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذار نیاز به انتخاب مکان مناسب برای آپارتمان دارد، به طوری که در محدوده یکی از مکان های گردشگری مهم داخل شهر قرار گیرد که تضمین می کند. او سود بالایی دارد از این رو ما به موضوع خود که در آن در مورد املاک و مستغلات در استانبول صحبت کردیم، به نتیجه رسیدیم و تمام این املاک را برای شما توضیح دادیم، به امید اینکه در آنچه ارائه کرده ایم به شما کمک کرده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *