- مقالات

مقایسه ی قیمت خرید پروژه ارتش چیتگر با دیگر پروژه ها

روند کلی ساخت و ساز

در سال 2017، 4100 خانه برای یک خانواده و 6400 خانه چند خانواده ساخته شد، در مقایسه با 2200 خانه یک خانواده و 7800 واحد چند خانواده در سال 2016. امروزه، روند کلی برای ساخت و ساز SFR در شهرستان سن دیگو هنوز بسیار پایین تر از اعداد 2002-2004. اوج بعدی در ساخت و سازهای مسکونی تک خانواده احتمالاً در حدود سال 2021 آغاز خواهد شد، امتیاز پروژه ارتش چیتگر اما بازگشت به اعداد دیوانه وار ناشی از وام مسکن که در دوران رونق هزاره مشاهده شد، مشکوک است.

مقایسه ی قیمت آپارتمان در سال های مختلف

سن دیگو در بین 20 درصد برتر در سطح ملی برای قدردانی از املاک و مستغلات قرار دارد. داده های NeighborhoodScout.com همچنین نشان می دهد که در ده سال گذشته، املاک و مستغلات سن دیگو 115.52٪ افزایش یافته است. این میزان ارزش سالانه املاک و مستغلات 7.98٪ است. طی دوازده ماه اخیر، نرخ افزایش قیمت سن دیگو حدود 16.35 درصد بوده است.

نرخ های قدردانی املاک و مستغلات سن دیگو

در سه ماهه اخیر، نرخ افزایش 2.79 درصد بوده است که سالانه به نرخ 11.64 درصد می رسد. به طور کلی، تعداد محدودی از خانه‌ها در سن دیگو وجود دارد، و خریداران مجبور به رقابت هستند که اغلب منجر به قیمت‌های بالاتر و/یا فروش سریع‌تر می‌شود که به نفع فروشندگان است.

کالیفرنیا به قیمت های دیوانه کننده املاک و مستغلات معروف است. سن دیگو به عنوان یک بازار املاک و مستغلات نسبتاً مقرون به صرفه متمایز است. قیمت متوسط ​​خانه حدود 550000 دلار است. اگر آن را با میانگین ملی 300000 دلار مقایسه کنید، بد به نظر می رسد، اما در کالیفرنیا یک معامله است. شما می توانید چندین ملک اجاره ای در سن دیگو را به قیمت یک خانه در سانفرانسیسکو خریداری کنید.

نحوه برخورد با همسایگان خود در آپارتمان

بازار مسکن سن دیگو یک معامله نسبی است

بازار مسکن سن دیگو در حال خنک شدن است. افزایش قیمت مسکن به زیر 5 درصد کاهش یافت و قیمت مسکن در برخی مناطق به دلیل کاهش تقاضا در حال کاهش است. این یک پیشرفت نسبت به قدردانی 6 تا 8 درصدی است که سن دیگو شاهد آن بوده است. موجودی در حال گسترش خانه های موجود در بازار این زمان را برای سرمایه گذاری در بازار مسکن سن دیگو تبدیل می کند.

عرضه مسکن در سن دیگو محدود است زیرا ساخت و ساز جدید خانه ها و خرید پروژه ارتش بسیار کند است سن دیگو بازار مسکن در حال رشد است. انتظار می رود تا سال 2050، جمعیت شهرستان سن دیگو به 4.5 میلیون نفر افزایش یابد، که تقریباً 50 درصد افزایش جمعیت در اوایل سال 2007 از 3،098،269 نفر است. روند جمعیت با روند مسکن ارتباط دارد زیرا تقاضا برای عرضه مسکن را افزایش می دهد.

فرهنگ آپارتمان نشینی و پرداخت به موقع شارژ ساختمان

نوسانات ارزش آپارتمان های مسکونی

 با این حال، ساخت و ساز در سن دیگو متوقف شده است. ساخت و ساز مسکونی برای یک خانواده بسیار کمتر از تقاضا برای چنین خانه هایی در بازار مسکن سن دیگو است. رشد سریع تری در ساخت خانه های چند خانواری در بازار املاک و مستغلات سن دیگو وجود داشته است، اما این میزان نیز کمتر از نرخ های تاریخی است. در حال حاضر، ساخت و ساز مسکن برای یک خانواده و چند خانواده در سن دیگو در حال افزایش است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *