- مقالات

مدارک ضروری و 5 نکته مهم هنگام خرید پروژه ارتش چیتگر

افزایش ارزش در طول زمان

که خریدهای بزرگ انجام دهید و آن‌ها را در دوره مقدماتی پرداخت کنید، بدون اینکه هزینه بهره بالایی در موجودی خود داشته باشید. به خاطر داشته باشید که ما همه گزینه‌های کارت اعتباری موجود را بررسی نکرده‌ایم، و کارت‌های فهرست ‌شده در اینجا ممکن است برای هر موقعیتی مناسب نباشند. این لیست به عنوان نقطه شروعی برای کمک به شما برای یافتن کارت مناسب برای نیازهای سرمایه گذاری املاک و مستغلات شما است.سرمایه گذاری در املاک و مستغلات می تواند مزایا و معایب خود را داشته باشد.

افزایش ارزش در طول زمان

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این ایده خوب است عمدتا به شما بستگی دارد. خرید پروژه ارتش هنگامی که در ملکی سرمایه گذاری می کنید، ممکن است از افزایش ارزش آن در طول زمان، جریان نقدی بالقوه از اجاره نشینان، و مزایای مالیاتی خاص، از جمله کسرهای خاص مربوط به ملک برای صاحبان خانه برای اولین بار بهره مند شوید. با این حال، خرید ملک ممکن است به پول زیادی نیاز داشته باشد، و دشوار باشد. همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که با مشکلات احتمالی و تعمیراتی که ممکن است یک ملک نیاز داشته باشد مقابله کنید.

نقاط قوت ملک

در برخی بازارها، یافتن خانه های جذاب می تواند به خاطر داشته باشید که برخی از اشکال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به شما کمک می کند تا از این مسائل اجتناب کنید، مانند تراست های سرمایه گذاری املاک و مستغلات  و تامین مالی جمعی چگونه می توانم با کمی پول در املاک سرمایه گذاری کنم؟شما می توانید در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید، حتی اگر فقط کمی پول داشته باشید. پلتفرم هایی مانند و به سرمایه گذاران این امکان را می دهند که به ترتیب با و به بازار املاک و مستغلات بپیوندند.

نقاط قوت ملک

راه دیگر برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با پول کم، استفاده از و صندوق های قابل معامله در بورس املاک  است. همچنین ممکن است هنگام خرید ملک به دنبال تأمین مالی باشید یا با افرادی که به آنها اعتماد دارید شراکت کنید تا پول کافی را با هم جمع کنید.روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به عنوان مبتدی وجود دارد. این روش ها عبارتند از:خانه های برگردان : این روش شامل خرید خانه هایی است که نیاز به تعمیر یا نوسازی دارند، کارهای مورد نیاز را انجام می دهند.

مراحل معامله

استفاده از روش روش خرید، بازسازی، اجاره، تامین مالی مجدد، تکرار، نسخه ارتقا یافته خانه‌هایی است پروژه های ساختمانی ارتش که در آن از املاک و سودی که به دست می‌آورید برای سرمایه‌گذاری در املاک بیشتر استفاده می‌کنید. و سپس آنها را به قیمت های بالاتر می فروشند.سرمایه گذاری در و صندوق های املاک:  اینها وسایل سرمایه گذاری هستند که به شما امکان می دهند بدون نیاز به خرید ملک واقعی وارد بازار املاک و مستغلات شوید. در عوض، با سرمایه گذاری در تراست یا صندوقی که مالک آن ملک است، مالک جزئی آن می شوید.

مراحل معامله

ورود به عمده ‌فروشی این شکلی از تجارت است که در آن شما به ‌عنوان واسطه بین خریدار و فروشنده عمل می‌کنید و به شما امکان می‌دهد در این فرآیند سود کسب کنید.آموزش چیز خوبی است، اما با خواندن لیست های بی پایان املاک و مستغلات از طریق تجزیه و تحلیل دچار فلج نشوید. معامله عالی به ندرت اتفاق می افتد، و اگر منتظر معامله عالی باشید، ممکن است سال ها منتظر بمانید تا سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را شروع کنید.

خط آخر

اینجا یک چک لیست سریع برای شروع اولین سرمایه گذاری در املاک وجود دارد:تصمیم بگیرید که آیا می خواهید باله سوار شوید، اجاره بخرید یا معاملات عمده فروشی انجام دهید.تعیین کنید که می خواهید روی کدام نوع ویژگی تمرکز کنید. به عنوان مثال، می توانید در زمین، املاک مسکونی یا املاک تجاری سرمایه گذاری کنید.مکانی را که می خواهید در آن سرمایه گذاری کنید مشخص کنید. به یاد داشته باشید، لازم نیست در همان مکانی که زندگی می کنید سرمایه گذاری کنید.

استراتژی سرمایه گذاری و شبکه خود را برای یافتن املاک بالقوه ایجاد کنید.برنامه ای برای نحوه تامین مالی سرمایه گذاری خود تنظیم کنید.یک جدول زمانی برای زمانی که می خواهید اولین معامله خود را تکمیل کنید تعیین کنید.به نتیجه ای فکر کنید که شما را با اولین سرمایه گذاری در املاک خوشحال می کند.بهترین راه برای شروع این است که کمی یاد بگیرید و اجرا کنید، سپس مقداری بیشتر یاد بگیرید و حرکت بعدی خود را انجام دهید. و از درخواست مشاوره در طول مسیر نترسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *