مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

مبلغ کمیسیون خرید پروژه ارتش چیتگر که مشتری باید بپردازد

توافق مشاور املاک با خریدار و فروشنده

برای برخی از سرمایه گذاران مسکونی، اصطلاحات مخارج سرمایه – به اختصار CapEx – ناآشنا است. ذخایر مخارج سرمایه ای در بخش املاک تجاری رایج است اما در فضای املاک مسکونی کمتر شناخته شده است. مخارج سرمایه ای چیزی است که می توانید در یک دوره زمانی معین سرمایه گذاری کنید. به دارایی های فیزیکی ملک اضافه یا ارتقاء می دهد. امتیاز پروژه ارتش چیتگر این معمولاً یک هزینه عمده است. نمونه هایی از مخارج سرمایه ای شامل سقف، لوازم خانگی یا کفپوش جدید است.

کمیسیون کارشناسان مسکن در خرید و فروش آپارتمان

هزینه سرمایه ای می تواند شامل نصب یک سیستم گرمایشی و تهویه مطبوع جدید یا انجام تعمیرات اساسی یک سیستم HVAC موجود باشد. همین امر در مورد لوله کشی جدید یا کارهای عمده برقی نیز صدق می کند. اگر چندین ملک را نقاشی می‌کنید، می‌توان آن را به عنوان هزینه سرمایه طبقه‌بندی کرد، اما نقاشی‌های معمولی پس از نقل مکان دقیقاً همین است. نمی‌توانید از ذخیره مخارج سرمایه‌ای خود برای پرداخت هزینه تعمیر و نگهداری کارخانه استفاده کنید.

هزینه های ناشی از نگهداری و تعمیرات آپارتمان

تعمیراتی مانند رنگ آمیزی جابجایی، رنگ آمیزی لمسی، یا وصله کردن دیوار یا کف در دسته معمولی قرار می گیرند. هزینه تعمیر و نگهداری معمول معمولا توسط بودجه عملیاتی سالانه سرمایه گذار پوشش داده می شود، نه از ذخیره مخارج سرمایه ای. ساده ترین راه برای شناسایی تعمیر و نگهداری معمول این است که از خود بپرسید که آیا تعمیر چیزی است که تمایل به تکرار دارد یا خیر. به عنوان مثال می توان به تعمیر وسایل موجود، تمیز کردن فرش ها یا وصله بخشیدن به بخش فرسوده کفپوش اشاره کرد.

هزینه های ناشی از نگهداری و تعمیرات آپارتمان که مالک پرداخت میکند

برخی از تعمیرات را می توان از صندوق مخارج سرمایه ای یا صندوق عملیاتی پرداخت کرد. برای تعیین اینکه آیا این هزینه واجد شرایط پرداخت از ذخایر مخارج سرمایه ای است یا خیر، نگاه کنید که آیا این هزینه “عمده” است یا خیر. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به تعویض چند سینک یا توالت دارید، این از محل ذخیره CapEx تامین می شود، خرید پروژه ارتش اما اگر فقط نیاز به تعویض یک سینک یا یک توالت داشته باشید، از بودجه عملیاتی سالانه شما خارج می شود.

پیدا کردن واحد مسکونی مناسب جهت سکونت

 اگر نیاز به تعویض یک چراغ روشنایی دارید، انتظار داشته باشید که هزینه آن را از بودجه عملیاتی خود بپردازید. اگر نیاز به تعویض چندین چراغ روشنایی دارید، هزینه می تواند از صندوق CapEx باشد. جدول زیر بسیاری از ملاحظات واقعی مورد استفاده توسط IRS را خلاصه می کند. این عوامل، اگرچه جامع نیستند، اما باید در تحلیل شما برای تمایز بین مخارج سرمایه ای و تعمیرات قابل کسر در نظر گرفته شوند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *