- مقالات

مبلغ خرید پروژه ارتش چیتگر از تعاونی نیروهای مسلح

برآورد هزینه اجاره و رهن آپارتمان

آپارتمان کیم کارلسون چندین بار پر از مدفوع انسان شده است، لوله‌کشی در مجتمع مسکونی کم‌درآمدی که او آن را خانه در حومه منطقه خلیج سانفرانسیسکو در انطاکیه می‌نامد، هیچ‌گاه رفع نشد. او گفت که مدیر دارایی او به صورت لفظی توهین می کند و نوه 9 ساله اش را که مبتلا به اوتیسم است یک کلمه توهین آمیز خطاب می کند. خرید پروژه ارتش بخاری او در زمستان امسال به مدت یک ماه خراب بود و ماشین ظرفشویی زیر آن کپک می‌زند.

هزینه های ناشی از خرید آپارتمان های قدیمی

 اما آخرین نیش در ماه می به دست آمد: افزایش اجاره بها 500 دلار، که اجاره بهای دو خوابه را به 1854 دلار در ماه رساند. کارلسون و سایر مستاجرینی که با افزایش مشابهی روبرو شدند، در تالار شهر انطاکیه برای جلسات ماراتن گرد هم آمدند و درخواست حفاظت کردند. در ماه سپتامبر، شورای شهر با رای 3-2، سقف 3 درصدی افزایش سالانه را تصویب کرد.

ریسک خرید و فروش آپارتمان

کارلسون که از کار افتاده و تحت درمان سرطان لنفوم است، با تصور اینکه زندگی اش می تواند چگونه باشد شروع به گریه می کند. کارلسون، 54 ساله، که با دختر و دو نوه‌اش در مجتمع آپارتمانی دلتا پاینز زندگی می‌کند، می‌گوید: «فقط عادی بودن، فقط آزادی، فقط توانایی راه رفتن در بیرون و نفس کشیدن و نیازی به راه رفتن بیرون و تعجب نیست که بعداً چه اتفاقی می‌افتد. . می دانید، برای اینکه بچه ها احساس امنیت کنند. نوزادان من احساس امنیت نمی کنند.»

علیرغم یک قانون برجسته حفاظت از مستاجر که توسط قانونگذاران کالیفرنیا در سال 2019 تصویب شد، مستاجران در سراسر پرجمعیت‌ترین ایالت این کشور به صندوق‌های رای و شوراهای شهر می‌روند تا حتی بیشتر از این محافظت کنند. آنها می خواهند با آزار و اذیت مستاجر، شرایط زندگی نامناسب و صاحبخانه های بی پاسخ که معمولاً شرکت های بی چهره هستند، سرکوب کنند.

افزایش اجاره بها آپارتمان

مقامات منتخب به نوبه خود نسبت به سال های گذشته تمایل بیشتری به تنظیم قرارداد خصوصی بین مالک و مستاجر دارند. علاوه بر انطاکیه، شوراهای شهر در باغ های بل، پومونا، آکسنارد و اوکلند همگی حداکثر افزایش اجاره بها را در سال جاری کاهش دادند زیرا تورم به بالاترین حد خود در 40 سال گذشته رسید. سایر شوراهای شهر این موضوع را در رای گیری 8 آبان ماه قرار دادند.

خرید پروژه ارتش چیتگر با پیش پرداخت 650 میلیون و 45 قسط طی 4 سال

لیا سیمون وایزبرگ، مدیر حقوقی گروه حمایت از اتحاد کالیفرنیایی‌ها برای توانمندسازی جامعه، می‌گوید مقامات محلی دیگر نمی‌توانند وانمود کنند که عرضه و تقاضا جواب می‌دهد زمانی که بسیاری از خانواده‌ها با بی خانمانی مواجه هستند. بر اساس گزارش اداره سرشماری ایالات متحده ، در ماه ژوئن،  1.3 میلیون خانوار کالیفرنیا گزارش دادند که از اجاره بها عقب مانده اند .

مشاوره رایگان در انتخاب آپارتمان مناسب

وضعیت در انطاکیه طبقه کارگر – جایی که بیش از نیمی از جمعیت آن سیاه‌پوستان یا لاتین تبار هستند – نشان می‌دهد که حتی یک برد برای مستاجران چقدر می‌تواند ضعیف باشد. دو عضو شورا که به تثبیت اجاره‌بها رأی مثبت دادند، روز سه‌شنبه برای انتخاب مجدد حضور دارند، یکی از آنها، تامیشا تورس-واکر، با یکی از اعضای سابق شورا که دو سال پیش با اختلاف اندکی شکست خورد، روبرو می‌شود. روزنامه محلی جوی ماتس را تأیید کرد و تورس-واکر را که در جوانی بی خانمان بود، دو قطبی خواند.

شهردار لامار تورپ، که رای سوم را ارائه کرد، امتیاز پروژه ارتش چیتگر با اتهامات آزار جنسی توسط دو زن مواجه است که او آن را رد می کند. آنها بخشی از اکثریت مترقی سیاه پوست هستند. اگر یکی از اعضا کرسی خود را از دست بدهد، قانون اجاره می تواند لغو شود. دو عضو شورا که رای منفی دادند، هر دو در صنعت املاک و مستغلات هستند و برای انتخاب مجدد حضور ندارند.

بررسی شرایط پیش فروش آپارتمان

انطاکیه که زمانی حومه عمدتاً سفیدپوست بود، با مهاجرت ساکنان سیاه‌پوست، لاتین تبار و کم‌درآمد از سانفرانسیسکو و اوکلند، از نظر سیاسی لیبرال‌تر شده است. مدافعان سال‌ها تلاش کردند تا مستاجران را بسیج کنند، اما اعلامیه‌های تکان‌دهنده افزایش اجاره‌بها و افزایش اجاره‌بها نیاز داشت. انقضای یک تعلیق اخراج در سراسر ایالت در ماه ژوئن برای حرکت.

رشد امتیاز پروژه ارتش چیتگر با پیش روی پروژه و مراحل ساخت

مستاجران خشمگین به اتاق های شورا هجوم آوردند و یخچال هایی را که از قطعات یدکی و ماشین های لباسشویی جدا شده بود و بوی تخم مرغ های فاسد می داد توصیف کردند. آنها از حذف وعده های غذایی، چندین شغل و زندگی در وحشت دائمی از بی خانمان شدن، خوابیدن در ماشین خود و شستن فرزندان خود با بطری آب صحبت کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *