- مقالات

قرارداد بین شرکت سازنده و سرمایه گذار در خرید پروژه ارتش

تعریف

اجاره ماهانه یک قرارداد اجاره بین صاحبخانه و مستاجر است که اجاره را به صورت متوالی ماهانه اعطا می کند. اجاره ماهانه یک قرارداد اجاره بین صاحبخانه و مستاجر است که اجاره را به صورت متوالی ماهانه اعطا می کند. مستاجر بدون نیاز به تمدید اجاره نامه در دوره های مشخص شده به یک آپارتمان، خانه، اتاق یا فضای زندگی دیگر نقل مکان می کند. خرید پروژه ارتش چیتگر درباره اجاره ماه به ماه و اینکه آیا ممکن است گزینه ای برای شما باشد بیشتر بیاموزید.

اجاره ماه به ماه چیست؟

تعریف و مثال هایی از اجاره ماه به ماه

یک ماه به ماه اجاره هر ماه تمدید می شود. تاریخ انقضا ندارد و تا زمانی که مستاجر یا موجر اخطار ندهند ادامه خواهد داشت. اجاره ماه به ماه می تواند به صورت ماه به ماه شروع شود یا زمانی رخ دهد که یک اجاره جداگانه – مانند اجاره مدت معین – منقضی شده باشد و مستاجر به زندگی در ملک ادامه دهد. در این موارد، اجاره می تواند ماه به ماه شود. برخی از ایالت ها برای اجاره های ماهانه به اخطار 15 روزه نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر ممکن است به بیش از 60 روز نیاز داشته باشند.

به عنوان مثال، فرض کنید یک آپارتمان دو خوابه را با مبلغ ۲۵۰۰ دلار در ماه تحت اجاره یک ساله اجاره کرده اید. زمانی که آن سال تمام شد، شما و صاحبخانه‌تان ممکن است بخواهید این ترتیب را ادامه دهید، اما ممکن است نخواهید برای یک سال دیگر متعهد به اجاره باشید. در این مورد، صاحبخانه شما ممکن است با اجاره ماه به ماه موافقت کند، که در آن شما به پرداخت ماهانه اجاره ادامه می دهید اما موظف به ادامه اجاره برای یک سال دیگر نیستید.

نحوه کار اجاره ماه به ماه

بیایید مثال دیگری را در نظر بگیریم تا نشان دهیم اجاره‌های ماه به ماه چگونه کار می‌کنند وقتی شما صاحبخانه هستید . بگویید که به تازگی از محل کار خود اطلاعیه دریافت کرده اید که برای هشت ماه آینده در خارج از کشور کار خواهید کرد. شما صاحب خانه هستید و وام مسکن را به عهده دارید، بنابراین در طول مرخصی خود مجبور به پرداخت وام مسکن خواهید بود.

شرایط ثبت نام و مبلغ پرداختی برای خرید پروژه ارتش چیتگر

به جای خالی گذاشتن ملک، آن را اجاره کنید. شما اجاره ماه به ماه را در نظر می گیرید زیرا ممکن است یافتن مستاجری که مایل به امضای قرارداد اجاره به مدت هشت ماه باشد برای شما دشوار باشد. اجاره ماه به ماه به شما این امکان را می دهد که اجاره را جمع آوری کنید و پس از خروج به خانه خود بازگردید، با این فرض که به مستاجر اخطار مناسب داده اید.

فسخ اجاره نامه

 فرض کنید ملک خود را به مستاجر اجاره داده اید و تقریباً زمان خود را در خارج از کشور به پایان رسانده اید. ایالتی که در آن زندگی می کنید فقط در صورتی نیاز به اخطار 30 روزه دارد که کمتر از یک سال رفته باشید. شما شش ماه پس از خروجتان بازمی‌گردید، بنابراین فقط باید 30 روز قبل از نیاز به ملک خود اطلاع دهید. امتیاز پروژه ارتش چیتگر قوانین اخراج با توجه به قوانین شهر متفاوت است. به عنوان مثال، در مناطق تحت کنترل اجاره، ممکن است به هر دلیلی نتوانید یک ماه به ماه اجاره را لغو کنید. قبل از هر گونه قرارداد اجاره ای این را در نظر بگیرید.

تفاوت حق امتیاز پروژه ارتش چیتگر با دیگر پروژه های واقع در منطقه 22

میزان اخطاری که باید برای فسخ اجاره نامه بدهید به ایالت شما و شرایط اضافی در قرارداد بستگی دارد. به عنوان مثال، برخی از ایالت ها، مانند کالیفرنیا، اگر بیش از یک سال در این ملک زندگی کرده باشید، حتی اگر اجاره ماهانه داشته باشید، به یک اخطار جداگانه نیاز دارند. علاوه بر این، برخی از شهرها برای مستاجران ماه به ماه حمایت های قوی ایجاد می کنند، که شامل نیاز به ارائه “دلیل عادلانه” برای اخراج یا اجبار آنها به ترک ملک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *