مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

فاکتورهای ارزیابی پروژه ارتش چیتگر قبل از سرمایه گذاری

قیمت واحدهای مسکونی و اداری در بازار املاک

ارزیابی املاک و مستغلات در ترکیه یکی از ضروریات و اصولی است که هنگام خرید ملک یا آپارتمان و همچنین سایر کاربری ها باید به آن پایبند باشید، اما جزئیات آن چیست، چه نقشی دارد، چگونه آیا می توان آن را استخراج کرد و چه مدارکی برای آن لازم است؟ این چیزی است که در این مقاله با آن آشنا خواهید شد. سندی است که قیمت دقیق خرید پروژه ارتش چیتگر ملکی را که قصد خرید آن را دارید بدون هیچ افزایش یا کاهشی مشخص می کند.

فاکتورهای ارزیابی آپارتمان ها که برای بازرسان اتحادیه مسکن مهم است

شما می توانید آن را سپر محافظتی برای خریدار در نظر بگیرید که او را از پرداخت پول بیشتر در نتیجه عدم تجربه او در بخش املاک و مستغلات ترکیه محافظت می کند. اما سوال اینجاست که این قانون از چه زمانی اجرا می شود؟ آنچه در این زمینه باید به آن اشاره شود این است که این قانون در ابتدا فقط برای کسانی که مایل به اخذ تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بودند الزامی بود تا زمانی که برای مراجع ذیربط مشخص شود.

شروع ساخت برج و آپارتمان توسط دولت

 در این موضوع دستکاری نشده و قیمت بدون ملک افزایش یافته است. با توجه به آن فقط برای به دست آوردن آن، اما با شروع هجوم خارجی های بزرگ به ترکیه برای داشتن املاک و مستغلات در آن، دولت ترکیه تشخیص داده است که باید از همه خریداران بدون توجه به هدف او از خرید استخراج شود. به منظور سامان بخشیدن به امر از یک سو و حفظ حقوق بیگانه از سوی دیگر.

قیمت واحدهای مسکونی و اداری در بازار املاک

یکی از سوالات مهمی که هنگام جستجوی ملک برای فروش در ترکیه باید پاسخ آن را بیابید مرجعی است که برای دریافت سند ارزیابی ملک باید به آن متوسل شوید. آیا هیچ شرکت املاکی مناسب است؟ مطمئناً خیر، اگرچه نهادهای زیادی وجود دارند که ادعا می کنند مجوز صدور این سند را دارند، اما این درست نیست و فقط باید به شرکت های معتبر امتیاز پروژه ارتش چیتگر از طرف دولت ترکیه مراجعه کنید، در غیر این صورت گزارش مورد توجه قرار نخواهد گرفت.

چه کسی گزارش ارزیابی املاک را استخراج می کند؟

آیا این گزارش پس از صدور، برای مدت طولانی معتبر خواهد بود یا محدود به مدت زمان مشخصی است؟ ابتدا به شما بگوییم که اخذ آن بسیار آسان است و تنها 3 روز و گاهی حداکثر یک هفته زمان می برد و از تاریخ صدور آن فقط سه ماه اعتبار دارد و در صورت نیاز پس از انقضا در آن دوره، باید درخواستی برای استخراج گزارش جدید ارسال کنید.

اگر این موضوع به خریداران مربوط می شود، موضوع مهمی نیست، زیرا هزینه آن آسان تلقی می شود و از 200 دلار آمریکا بیشتر نمی شود، اما هزینه ثابتی برای همه املاک وجود ندارد زیرا موضوع با توجه به نوع ملک متفاوت است. ، اندازه آن، مساحت آن، میزان تجمل آن، منظره ای که از آن برخوردار است و موارد دیگر. از جزئیات

شروع ساخت برج و آپارتمان توسط دولت

هزینه پرداختی توسط خریدار املاک و مستغلات برای دفتر اسناد رسمی

یقیناً دولت ترکیه نیاز خریدار به اخذ سند ارزیابی املاک را بیهوده نپذیرفته است، بلکه اهداف بسیاری دارد که از این طریق به آن دست یافته است و همچنین مزایایی نیز دارد، از جمله: برای محافظت در برابر تقلب: در وهله اول، این قانون به نفع خریدار بود، زیرا او را از قربانی کلاهبرداری، فریب و کلاهبرداری املاک محافظت می کرد، زیرا فروشندگان زیادی وجود دارند که با تجربه و دانش اندک از چنین موضوع غیرقانونی در کمین هستند. پول درآوردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *