اقتصاد خود را با خرید پروژه‌های ارتش چیتگر تحول دهید
- مقالات

رفع معایب خرید پروژه ارتش چیتگر توسط تعاونی رسمی شرکت سازنده

آپارتمان برای فروش با کمک مشاوران املاک

آیا می دانستید که بسیاری از افراد به طور مستقیم از طرف مالک، یعنی بدون اینکه با شرکت های تخصصی املاک و مستغلات سر و کار داشته باشند و پورسانتی که درخواست می کنند، اقدام به جستجوی آپارتمان برای فروش در استانبول کنند و این گزینه دارای جنبه های مثبت بسیاری نیز می باشد. دارای جنبه های منفی بسیاری است که باید جزو ملاحظات شما باشد. خرید پروژه ارتش در استانبول به طور مستقیم از مالک می تواند یک گزینه عالی برای کسانی باشد که به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در شهر هستند.

شرکت های فعال در بازار مسکن جهت فروش و پیش فروش آپارتمان

مزیت اصلی خرید مستقیم آپارتمان از صاحب آن صرفه جویی در هزینه است. با صرف نظر از دلالان و مشاوران املاک، خریداران می توانند مقدار زیادی پول در خرید خود صرفه جویی کنند. علاوه بر این، این معاملات اغلب با کاغذبازی کمتری همراه هستند و تکمیل آنها را سریعتر و آسان تر می کند. علاوه بر این، خریداران ممکن است بتوانند شرایط بهتری را با صاحبخانه نسبت به یک مشاور املاک یا توسعه‌دهنده مذاکره کنند، که ممکن است باعث صرفه‌جویی در هزینه آنها شود.

معایب خرید و پیش خرید آپارتمان از طریق دیوار

 پول بیشتر در نهایت، خرید مستقیم از مالک نیز ممکن است آزادی بیشتری را برای خریداران فراهم کند تا بتوانند خریدهای خود را سفارشی کنند.  یکی از اشکالات اولیه این روش خرید این است که فروشنده می تواند از آن سوء استفاده کند و بدون راهنمایی قانونی مناسب، خریداران ممکن است مشمول هزینه های پنهان و سایر شگفتی ها شوند که به سرعت می تواند مبلغ قابل توجهی را به همراه داشته باشد.

آپارتمان برای فروش با کمک مشاوران املاک

علاوه بر این، خریداران نمی توانند از کیفیت آپارتمان یا نگهداری مناسب آن مطمئن باشند. یکی دیگر از معایب خرید مستقیم از مالک این است که خریداران ممکن است به طیف کاملی از گزینه های تامین مالی دسترسی نداشته باشند. از آنجایی که اکثر بانک ها هنگام ایجاد وام برای یک ملک نیاز به اسناد و مدارک اضافی و کاغذبازی دارند، دریافت وام بدون تمام اسناد لازم ممکن است دشوار باشد.

خرید و فروش واحد های مسکونی و اداری در برج

در نهایت، خریداران همچنین باید بدانند که به بسیاری از حمایت‌ها و مقررات مشابهی که در معاملات سنتی املاک و مستغلات ارائه می‌شود، دسترسی ندارند. بنابراین، مهم است که قبل از هر گونه تعهد یا انعقاد قرارداد خرید با فروشنده، اطمینان حاصل شود که تمام اسناد مربوطه مرتب هستند. داشتن املاک و مستغلات در استانبول یک فرصت سرمایه گذاری فوق العاده سودآور است و با توجه به رشد سریع جمعیت در شهر، تقاضا برای مسکن بالا است.

ارزش املاک و مستغلات همچنان در حال افزایش است و اقتصاد شهر نیز قوی است و به عنوان یک مرکز مهم عمل می کند. برای بازارهای مالی، تجارت و فرهنگ. امتیاز پروژه ارتش چیتگر علاوه بر این، فرهنگ استانبول. فضای پر جنب و جوش و تاریخ غنی آن را به مقصدی مطلوب برای گردشگران از سراسر جهان تبدیل کرده است.

خرید و فروش واحد های مسکونی و اداری در برج

مزایای اصلی مالکیت املاک و مستغلات

یکی از مزایای اصلی مالکیت املاک و مستغلات در استانبول این است که می تواند ارزش آن را در دراز مدت افزایش دهد زیرا شهر به طور مداوم در بین بهترین بازارهای املاک و مستغلات در جهان رتبه بندی می شود و انتظار می رود ارزش املاک و مستغلات به طور تصاعدی افزایش یابد. زمان. علاوه بر این، بازده اجاره در برخی مناطق شهر بالاتر از حد متوسط ​​است و منبع درآمدی را برای کسانی که تصمیم به خرید ملک سرمایه گذاری می کنند فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *