- مقالات

راه هایی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید:خرید پروژه ارتش

سرمایه ‌گذاری عالی برای ثروت ‌سازی

همانطور که در تمام بحران ها در طول تاریخ، بازندگان و برندگان وجود داشته است. نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. اگرچه بسیاری از بخش‌های املاک و مستغلات در سقوط سال آسیب دیدند، انتظار می ‌رود که بیشتر بخش‌های املاک و مستغلات از بحران عبور کرده و قوی‌تر ظاهر شوند و همچنان سرمایه‌ گذاری در املاک را به سرمایه ‌گذاری عالی برای ثروت ‌سازی تبدیل کنند.در فهرست 10 بازار مسکن برتر در سال ، رتبه سوم را دارد و متوسط ​​قیمت خانه دارد.

سرمایه ‌گذاری عالی برای ثروت ‌سازی

با متوسط ​​اجاره بها و بازار کار سالم، مکانی برای بررسی به عنوان سرمایه گذار ملک اجاره ای است.لطفاً توجه داشته باشید که تجزیه و تحلیل و نتایج ارائه شده در این مقاله  ناقص است. خرید پروژه ارتش چیتگر این نباید به عنوان یک توصیه کلی در مورد محل خرید ملک های اجاره ای در نظر گرفته شود.به عنوان مثال، اطلاعات مربوطه مانند مقدار و وضعیت املاک اجاره ای موجود برای خرید در نظر گرفته نمی شود. این داده ها به سادگی نقطه شروعی از شهرهایی را به شما می دهد که ممکن است.

بازار کار سالم

هنگام شروع بررسی دقیق به آنها فکر کنید .تازه شروع به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات کرده اید؟ این خدمات را به عنوان سنگ پله خود در نظر بگیرید بخش های املاک و مستغلات که بیشترین آسیب را به  داشته اند بخش‌های املاک و مستغلات که به خوبی کار نمی‌کنند عبارتند از مهمان‌نوازی، دفتر و خرده‌فروشی. ممکن است در ماه های آینده فرصت های خرید عالی در این بخش ها وجود داشته باشد. بسیاری برای این بخش ها آواز قو می خوانند.

بازار کار سالم

با این حال، هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد مردم حاضرند از تجربه خرید عملی برای چیزی جز آنلاین صرف نظر کنند. اگرچه خرید آنلاین خرده فروشی را متحول کرده است، بیشتر خریدها، حتی با وجود استانداردهای فاصله گذاری اجتماعی ، هنوز در موسسات خرده فروشی املاک و مستغلات انجام می شود.به محض رفع محدودیت های سفر، مهمان نوازی برمی گردد. بسیاری از مردم شدید را تجربه می‌کنند و با اصرار شدید برای بیرون آمدن و رفتن در حال غوطه‌ ور شدن هستند.

روند در حال افزایش

کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که روند در حال افزایش است پروژه سامان و مردم در و سراسر جهان تمایل به سفر دارند. بعد از اینکه واکسن‌ها به طور گسترده در دسترس قرار گرفتند و مهار شد، مهمان ‌نوازی احتمالاً افزایش پیدا می‌کند.بخش املاک و مستغلات اداری شاهد تغییرات میخواهد بود اما نه به اندازه برخی از پیش بینی های قبلی از آنجایی که کار از خانه به یک هنجار تبدیل شد، به ویژه برای کسانی که درآمد بالاتری داشتند، برخی پیش بینی کردند که بخش اداری املاک و مستغلات نابود شود.

روند در حال افزایش

با گسترش تمایل بسیاری برای کار از دفتر را کاهش داده است. بخش املاک و مستغلات اداری تغییر خواهد کرد، اما چگونگی آن هنوز نامشخص است.برخی از فضاهای اداری احتمالاً به مراکز توزیع یا انبار تبدیل خواهند شد. برخی از بخش‌های اداری املاک باقی خواهند ماند، اما فضا را دوباره پیکربندی می‌کنند و به طور دائم فضای بیشتری بین کارمندان ایجاد می‌کنند. این امر مستلزم افزایش متراژ مربع به ازای هر کارمند و تقاضا برای فضای بیشتر و نه کمتر است.

خط آخر

انتظار می رود ارتقاء تهویه، ایجاد فرصت های شغلی در صنعت گرمایش و تهویه باشد.  عدم اطمینان در بازارهای املاک و مستغلات بدون درک روشنی از آنچه با اتفاق خواهد افتاد وجود دارد. با این حال، املاک و مستغلات مطمئناً یک سرمایه گذاری بلند مدت جذاب باقی می ماند. تعداد کمی از سرمایه گذاران با تجربه املاک و مستغلات از بازار خارج می شوند. تعداد کمی به حاشیه رفته اند و آنچه را که در راه است مشاهده می کنند. با این حال، بیشتر آنها فعال هستند و شدیداً به دنبال فرصت هایی هستند .

که می توان آنها را به طور محافظه کارانه نوشت.بهترین مکان برای سرمایه گذاری استراتژیک در املاک و مستغلات در سال دارای نرخ رشد 12 درصدی جمعیت است. با شاخص هزینه زندگی امتیاز کمتر از میانگین ملی، شهری دوستدار تجارت در نظر گرفته می شود. طبق تجزیه و تحلیل ما ، در رتبه ششم از کمترین هزینه زندگی در شهر قرار دارد. یک مکان مرکزی در سراسر کشور با دسترسی برتر به و جهان از طریق شبکه حمل و نقل اصلی خود فراهم می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *