- مقالات

خرید پروژه ارتش چیتگر کلید فرصت های سودآور است

سرمایه گذاری املاک حاشیه  سود کمتری را ارائه می دهد

کشوری توسعه یافته است که محدودیت های بسیار کمی برای مالکیت اموال دارد. که خرید زمین یا خانه را در اینجا آسان می کند.با این گفته، ما معمولاً به دو دلیل خرید ملک در را توصیه نمی کنیم:اولاً، داشتن ملک در به طور خودکار به شما این حق را نمی دهد که به عنوان یک خارجی در آنجا زندگی کنید برخلاف دو کشور قبلی در لیست ما، که نوعی برنامه اقامت سرمایه گذار را به صاحبان املاک خارجی ارائه می دهند، برای زندگی دائم در باید از کانال های عادی مهاجرت عبور کنید.

سرمایه گذاری املاک حاشیه  سود کمتری را ارائه می دهد

دوم، همانطور که در مقالات قبلی اشاره کردم ، املاک دربه سادگی گران قیمت است. با وجود اقتصاد کلی ، بخش املاک و مستغلات آن چندان عالی نیست. امتیاز پروژه ارتش چیتگر خریداران از سرزمین اصلی قیمت ها را در شهرهایی مانند تایپه افزایش داده اند در حالی که بازده اجاره در حد  درصد است.این ضرب المثل قدیمی را نشان می دهد، “فقط به این دلیل که می توانید به این معنی نیست که باید انجام دهید.”بله، می توانید یک خانه یا زمین توسعه نیافته درتهران بخرید.

تنها در موقعیت مکانی خود سرمایه‌گذاری نکنید

ما کشورهای بسیار بهتری وجود دارد که می توانند زمین درتهران داشته باشند.مشابه هیچ محدودیتی برای انواع املاکی که خارجی ها می توانند در بخرند وجود ندارد. در اینجا می‌توانید زمین و سازه‌های کاملاً مستقل را به نام خود داشته باشید.با این حال کشور دیگری است که ما  آن را برای مقاصد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات توصیه نمی کنیم . به لطف عواملی مانند بلایای طبیعی، سازه ها پس از چند دهه ارزش خود را از دست می دهند.

تنها در موقعیت مکانی خود سرمایه‌گذاری نکنید

درهمین حال، جمعیت سالخورده باعث کاهش بازار املاک و مستغلات آن شده است علاوه بر این، مانند بسیاری از همسایگان خود، سیاست های مهاجرتی محدود کننده است. و داشتن ملک در کشور به شما حق زندگی در آنجا را نمی دهد.برای زندگی تمام وقت در به ویزای کاری، تجاری یا نوع دیگری نیاز دارید.بنابراین، در حالی که ممکن است خرید زمین به عنوان یک خارجی در تهران ممکن باشد، ما نمی‌توانیم این کار را پیشنهاد کنیم، مگر اینکه واقعاً قصد مهاجرت به آنجا را داشته باشید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به روش هوشمند

در نهایت، ما آن داریم شهری دولتی که به دلیل گشودگی خود به ثروت خارجی شناخته شده است.خارجی ها می توانند به طور قانونی مالک، خانه و حتی زمین های آزاد باشند. یکی از آسان ترین کشورهای برای خرید است.پروژه بقیه الله 5 خارجی ها مجاز به داشتن زمین و خانه درهستند.حداقل در تئوری خرید ملک در به عنوان یک خارجی دشوار و در عمل بسیار گران است. در واقع، برای داشتن زمین به عنوان یک خارجی، باید از دولت اجازه بگیرید.چنین تاییدیه ای مستلزم خرید بسیار بزرگی است به بیش از 20 میلیون تومان زمین فکر کنید.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات به روش هوشمند

شخصاً فکر می‌کنیم همسایه سرمایه‌گذاری به مراتب بهتری است. . به عنوان مثال، افتتاح حساب کارگزاری شاید بهترین راه برای معامله سهام در چندین بازار سهام باشد.احتمالاً باید از املاک و مستغلات دوری کنید. چه به دنبال بازدهی باشید و چه به دنبال افزایش سرمایه، میزبان گزینه های سرمایه گذاری بهتری است .مصرف کنندگان راه های مختلفی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات دارند.

خط اخر

از جمله گزینه های زیادی فراتر از صاحبخانه شدن، اگرچه این یک گزینه آزمایش شده برای کسانی است که می خواهند خودشان یک ملک را مدیریت کنند. به علاوه، پلتفرم‌های تجاری جدید، سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات را بدون نیاز به ده‌ها هزار یا بیشتر پول نقد، آسان‌تر از همیشه می‌کنند بازار املاک کشور در حال رونق است و اکنون زمان بهتری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. املاک فراساحلی در میان گزینه های سرمایه گذاری متمایز است .

زیرا دارایی سختی است که تنوع طبقه دارایی و ارز احتمالی را فراهم می کند. اگر به دنبال فرصتی برای ایجاد جریان نقدی در حین ساختن ثروت واقعی و بلندمدت هستید، ممکن است همین باشد. دومین فرصت بزرگ برای کسب درآمد از املاک و مستغلات درایران در سال 2021 زمین مولد است. فضای داخلی این کشور یک سبد نان حاصلخیز است. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *