- مقالات

خرید پروژه ارتش چیتگر و بررسی وضعیت کنونی پروژه

ارزیابی میزان عرضه و تقاضا مسکن در سال گذشته

چند سال گذشته حداقل برای بازارهای جهانی جالب بوده است و بعید است که سال 2023 متفاوت باشد. به این ترتیب، بهترین کشورها برای سرمایه گذاری برای سال 2023 کشورهایی هستند که سابقه طولانی مدت از رشد و ثبات دارند. املاک ما در حال گذراندن دوره‌ای از تغییرات سریع هستیم و امتیاز پروژه ارتش چیتگر اکنون مهم‌تر از هر زمان دیگری تنوع بخشیدن به سبد سهام خود در سطح بین‌المللی است.

بررسی وضعیت چند سال اخیر بازار املاک و مستغلات

اغلب اوقات، مردم می پرسند “آیا ما در شرف ورود به رکود هستیم؟” پاسخ به این سوال بستگی به این دارد که در کدام کشور زندگی و تجارت می کنید. خانه افزایش نرخ بهره در سرتاسر جهان رایج است و هزینه های وام تا سال 2023 به شدت افزایش خواهد یافت. در همین حال، تورم نقش مهمی در کشورهایی که می توانید به طور موثر در آنها سرمایه گذاری کنید، ایفا می کند.

امید جوانان و خانه اولی ها به صاحبخانه شدن در سال های اخیر

با این حال، همه مکان‌ها به یک شکل یا به همان میزان تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند. نرخ تورم هر کشور متفاوت است، مسکن در حالی که اختلالات زنجیره تامین در برخی از نقاط جهان رایج نیست. قیمت برج پاریز چندین بازار نوظهور در آسیای جنوب شرقی سابقه طولانی در اجتناب از رکود دارند. در واقع، دو کشور در فهرست ما بیش از 25 سال است که رکود نداشته اند. پنج کشوری که در این مقاله به آنها خواهیم پرداخت همه مزایای یکسانی ندارند.

 هیچ کجا 100٪ کامل نیست و ما هر بازار را به دلایل متفاوتی توصیه می کنیم. مزایای سرمایه گذاری در یک اقتصاد باثبات و توسعه یافته مانند آپارتمان سنگاپور مانند سرمایه گذاری در ویتنام نیست. با این اوصاف خرید پروژه ارتش ، هر یک از بازارهای فهرست شده در زیر می توانند ادعای سابقه چند دهه عملکرد بهتر در مواجهه با عدم اطمینان اقتصادی جهانی داشته باشند. آپارتمان در اینجا پنج کشور برتر آسیا برای سرمایه گذاری در سال 2023 بدون ترتیب خاصی آورده شده است.

ارزیابی میزان عرضه و تقاضا مسکن در سال گذشته

تصویب قوانین جدید مجلس در املاک و مستغلات و چگونگی خرید و فروش آپارتمان

کامبوج که در دو دهه گذشته همواره در میان سریع‌ترین کشورهای جهان در حال رشد قرار گرفته است، از دهه 1990 پیشرفت چشمگیری در خرید خانه جهت توسعه اقتصادی و اجتماعی خود داشته است. امروزه کامبوج یکی از کشورهای جنوب شرقی آسیا است که از سرمایه گذاری خارجی استقبال می کند.

در حالی که کامبوج هنوز در مقایسه با آسیای جنوب شرقی به عنوان یک کل توسعه نیافته است، یکی از بهترین بازارهای مرزی برای سرمایه گذاری است. برج پاریز و فروش مسکن همچنین نسبت به همتایان خود احتمال بیشتری برای انتقال سریع به یک اقتصاد صنعتی وجود دارد. ببینید، زمانی که یک کشور از یک بازار مرزی به یک بازار در حال ظهور (و سپس به یک کشور کاملاً توسعه‌یافته) تبدیل می‌شود،خرید آپارتمان اغلب به یک کاتالیزور برای شروع فرآیند رشد اقتصادی در وهله اول نیاز دارد.

امید جوانان و خانه اولی ها به صاحبخانه شدن در سال های اخیر

خط آخر

وجود نفت به مالزی و برونئی کمک زیادی کرد. به طور مشابه، یک بخش گردشگری قوی به تایلند در مسیر توسعه اقتصادی آن کمک کرد. بازار مسکن کامبوج همچنین از جریان ثابت گردشگران خارجی سود زیادی می برد و بر خلاف اکثر بازارهای مرزی دیگر در جهان، از بخشی از یک مسیر گردشگری به خوبی تثبیت شده سود می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *