مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

خرید پروژه ارتش چیتگر راهی مناسب برای خانه دار شدن

گزارش انجمن ملی مشاوران املاک

انجمن ملی مشاوران املاک (NAR) روز پنجشنبه در گزارشی اعلام کرد که در سال 2022، درصد خریداران خانه سیاهپوست و ساکنان جزیره آسیایی/اقیانوس آرام به پایین ترین سطح خود کاهش یافت. از سوی دیگر، سهم خریداران سفید به 88 درصد افزایش یافت که بالاترین میزان از سال 1997، زمانی که NAR شروع به جمع‌آوری داده‌ها کرد. امتیاز پروژه ارتش چیتگر سهم خریداران مسکن اسپانیایی تبار نیز افزایش یافت که نشان دهنده اهمیت فزاینده خریداران اسپانیایی تبار در بازار املاک و مستغلات است.

کاهش تنوع خرید آپارتمان در بازار مسکن

این گزارش بین ژوئیه 2021 تا ژوئن 2022 بیش از 4000 خریدار مسکن را مورد بررسی قرار داد و از آن زمان به دلیل افزایش نرخ وام مسکن و قیمت‌هایی که اخیراً پس از افزایش شدید در طول همه‌گیری شروع به کاهش کرده‌اند، خرید خانه‌ها بسیار دشوارتر شده است. در این گزارش تاکید شده است که برخی از گروه‌ها بیشتر از سایرین به دلیل کاهش قیمت‌ها آسیب دیده‌اند.

قیمت مسکن و تاثیر آن بر خرید آپارتمان

جسیکا لاوتز، معاون جمعیت شناسی و بینش رفتاری در NAR، گفت: «قیمت مسکن و موجودی محدود بر قدرت خرید همه خریداران تأثیر گذاشت، با این حال، بیشترین تأثیر را سیاهپوستان و آسیایی‌آمریکایی‌ها احساس کردند.» بسیاری از آمریکایی‌های سفیدپوست خریداران مکرر هستند. با حقوق صاحبان مسکن که به آنها امکان می دهد معاملات آسان تری را در بازار امروز انجام دهند.”

اینجا جایی است که بازار مسکن آسیب پذیرتر است با هر نشانه ای که انتخاب کنید، بازار مسکن در حال کاهش است. اما قیمت ها چقدر کاهش خواهد یافت و کجا؟ یک تجزیه و تحلیل نشان می دهد که قیمت مسکن در کجا آسیب پذیرتر از کاهش است. مودی آنالیتیکس در تفسیر اخیر خود اعلام کرد، در واقع، بخش‌های بزرگی از بازار مسکن ممکن است بیش از حد ارزش گذاری شده و به زودی به سمت سقوط قیمت پیش بروند.

خرید پروژه چیتگر ارتش فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری در بازار مسکن

میزان تقاضای خرید آپارتمان

به گفته اقتصاددانان مودیز، کل بازار 25 درصد بالاتر از آنچه باید باشد، ارزش گذاری شده است، اماحباب مسکنبه طور یکنواخت پخش نمی شود: همانطور که نقشه زیر نشان می دهد، مناطق بزرگ مترو و بخش های بزرگ جنوب شرقی و کوهستان غربی بسیار گران هستند. مودیز ارزش های بنیادی املاک و مستغلات را با تخمین روابط آماری بلندمدت بین قیمت مسکن و داده های درآمد دستمزد و حقوق تعیین کرد.

نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد بازار مسکن سابقاً در حال از دست دادن ارتفاع است. طبق اعلام انجمن ملی مشاوران املاک، خرید پروژه ارتش چیتگر خانه در شش ماهه کاهش داشته و نسبت به سال گذشته 20 درصد کاهش یافته است. قیمت‌ها شروع به پیروی از این روند کرده‌اند، داده‌های Redfin نشان می‌دهد که فروشندگان بیشتری قیمت‌ها را کاهش می‌دهند و خریداران خانه با جنگ‌های پیشنهادی کمتری مواجه می‌شوند.

بررسی پروژه های ساختمانی مختلف در منطقه 22 چیتگر

 نرخ بالاتر وام مسکن

 داده های فردی مک و انجمن بانکداران وام مسکن نشان می دهد که میانگین نرخ وام مسکن 30 ساله با نرخ ثابت هفته گذشته برای اولین بار از سال 2008 به 6 درصد رسید. این تنها به بدبختی خریداران خانه اضافه می‌شود، که پیش از این به دلیل افزایش قیمت مسکن به دنبال پرداخت ماهانه وام مسکن به شدت بالاتر بودند. بیشتر و بیشتر در حال حاضر به سادگی از خرید خانه منصرف می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *