اقتصاد خود را با خرید پروژه‌های ارتش چیتگر تحول دهید
- مقالات

خرید پروژه ارتش چیتگر توسط کارکنان رسمی نیروهای مسلح

میزان درآمد شرکت های سازنده آپارتمان و برج

پیش بینی آنها برای حجم خرید در سال 2022 در حدود 1.7 تریلیون دلار باقی می ماند که اساساً نسبت به ماه گذشته تغییری نکرده است. این گروه اکنون انتظار دارد که حجم خرید در سال 2023 حدود 1.5 درصد کاهش یابد و به کمتر از 1.7 تریلیون دلار برسد که یک تجدید نظر نزولی 17 میلیارد دلاری نسبت به پیش بینی ماه گذشته است که ناشی از تجدید نظر خرید پروژه ارتش در پیش بینی آنها برای فروش خانه است.

حجم فروش و پیش فروش آپارتمان توسط تعاونی ها

افزایش نرخ ها تأثیر مطلوب فدرال رزرو را بر مسکن دارد، زیرا رشد قیمت مسکن در ژوئن شروع به کند شدن کرد. آنها انتظار دارند که کاهش رشد مسکن تا سال 2023 ادامه یابد، زیرا محدودیت‌های استطاعت برای خریداران بالقوه مسکن افزایش می‌یابد، همچنین با در نظر گرفتن این که فعالیت‌های تامین مالی مجدد به طور قابل توجهی با افزایش نرخ‌های وام مسکن کاهش یافته است. این گروه به پیش بینی کاهش شدید رشد قیمت مسکن در آینده ادامه می دهد که دلیل آن تاثیرات تاخیری نرخ بالاتر وام مسکن و کند شدن اقتصاد بر تقاضای خرید است.

تاثیر خرید آپارتمان بر کیفیت زندگی خانواده ها

اگر اقتصاد دچار رکود شود، نرخ بهره وام مسکن به احتمال زیاد به حدود 4 درصد یا حتی کمتر کاهش می یابد. اگر اینطور باشد، این می تواند زمان خوبی برای به تعویق انداختن خرید خانه و صرفه جویی در هزینه باشد، به خصوص برای خریدارانی که برای اولین بار خرید می کنند. فانی می در ابتدای سال پیش بینی کرد که متوسط ​​نرخ وام مسکن ثابت 30 ساله تا پایان سال 2022 از 3.1 درصد به 3.3 درصد افزایش خواهد یافت.

انجمن بانکداران وام مسکن تا حدودی نسبت به نرخ‌های وام مسکن خوش‌بین‌تر بود و پیش‌بینی می‌کرد که میانگین نرخ تا پایان سال 2022 به 4 درصد افزایش می‌یابد. اکنون آشکار است که نه پیش‌بینی‌های Fannie Mae و نه انجمن بانکداران وام مسکن حتی تا حدودی دقیق نبودند.

روند نزولی تقاضای خرید و پیش خرید آپارتمان ها و برج های چیتگر

افزایش قیمت خانه و آپارتمان

نرخ وام مسکن ثابت 30 ساله که در طول سال 2021 روی 3 درصد بود، نزدیک به 7 درصد است که افزایش شدیدی نسبت به سال گذشته دارد. نسبت به سال گذشته تقریبا دو برابر شده است. برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند که نرخ وام مسکن 30 ساله و ثابت از 5 تا 7 درصد تا پایان سال 2022 متفاوت خواهد بود. به گفته نادیا اوانجلو، مدیر پیش بینی انجمن ملی مشاوران املاک، نرخ ها ممکن است از 6 درصد فراتر رود.

آنها بلافاصله قبل از اعلام فدرال رزرو در ماه ژوئن مبنی بر افزایش نرخ بهره انجام دادند، اما متعاقباً عقب نشینی کردند. محتمل ترین سناریو این است که فدرال رزرو به افزایش نرخ وجوه فدرال برای مبارزه با تورم ادامه دهد و به کاهش موقعیت خود در بازار اوراق بهادار با پشتوانه وام مسکن ادامه دهد. انتظار می‌رود فدرال رزرو به روند افزایش امتیاز پروژه ارتش چیتگر نرخ‌های بهره کوتاه‌مدت ادامه دهد.

کسب سود سرمایه گذاران پس از یک سال از پروژه های پیش فروش دریاچه چیتگر

هماهنگی خریدار و فروشنده در معاملات مسکن و آپارتمان

75 واحد پایه دیگر را در نشست سپتامبر خود پیش‌بینی کند، اگرچه بازارها تا حدی قیمت‌گذاری می‌کنند که احتمال افزایش 100 واحد پایه کامل وجود دارد. به عنوان یک خریدار، شما نمی خواهید این را بشنوید زیرا نرخ های بهره بالاتر وام های مسکن را مقرون به صرفه تر می کند. افزایش نرخ‌ها خانه‌ها را برای خریداران گران‌تر می‌کند و برای وام‌گیرندگان احتمالی، پرداخت‌های ماهانه وام مسکن را شدیدتر می‌کند. در نتیجه تقاضا برای خرید خانه را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *