- دسته‌بندی نشده

خرید پروژه ارتش چیتگر بهینه ترین راه برای سرمایه‌ گذاری مسکن

شاخص قیمت مسکن

همانطور که زمین کمیاب می شود، سازندگان خانه یاد گرفته اند که فضای حیاط را قربانی کنند تا مساحت خانه را به حداکثر برسانند، که منجر به زندگی نزدیک به یک چهارم شده است.این فضاهای بیرونی کوچکتر نیز دارای پوشش گیاهی بالغ کمتری هستند. در حالی که محوطه سازی اطراف خانه های قدیمی ده ها سال برای رشد داشته است، پوشش گیاهی نزدیک خانه های جدیدتر زمان قابل توجهی کمتری داشته است.

شاخص قیمت مسکن

به این معنی که خانه های جدید اغلب دارای محوطه سازی اولیه هستند. خرید پروژه ارتش محوطه سازی نارس می تواند در نهایت منجر به جذابیت کمتری شود که ممکن است فروش ملک را در آینده دشوارتر کند.همانطور که قبلا ذکر شد، خانه های نوساز به طور متوسط ​​30 درصد بیشتر از خانه های موجود هزینه دارند. پیش پرداخت بیشتر ممکن است برای هزینه های کمتری برای نگهداری و آب و برق که این خانه ها در طول زمان متحمل می شوند ارزش داشته باشد .

مسائل قراردادی با خرید

اما اگر هزینه های اولیه بالا در وضعیت مالی شما کارساز نباشد، ممکن است برای خانه های قدیمی مناسب تر باشید، زیرا معمولاً به پول کمتری نیاز دارند. از قبل و به شما این امکان را می دهد که هزینه های تعمیر و نگهداری خانه را در طول عمر ملک افزایش دهید.تصمیم گیری در مورد اینکه کدام خانه برای شما مناسب است یک فرآیند طولانی برای دادن و گرفتن است. خریداران خانه باید درک روشنی از آنچه از خانه می خواهند و نیاز دارند داشته باشند .

مسائل قراردادی با خرید

سن ملک تنها یک متغیر است که باید در نظر گرفته شود.خانه‌های قدیمی‌تر ممکن است برای صاحب‌خانه‌هایی که سهام سنگینی را برای فردیت خود به کار می‌گیرند  و مایلند زمان، انرژی و پول لازم را برای حفظ و محافظت از آن منحصر به فرد صرف کنند. با مراقبت صحیح، این خانه های قدیمی می توانند به زیبایی پیر شوند و زمان ساده تری را به صاحبان خود یادآوری کنند. اما اگر راحتی مدرن اولویت اصلی شماست، ممکن است برای خانه جدیدتر مناسب تر باشید.

ارزش سرمایه

اگر آماده هستید که خانه رویایی خود را دنبال کنید، یک نقطه شروع خوب این است که بدانید چقدر برای یک خانه هزینه کنید . فهرستی از امیدها و رویاهای خود را تهیه کنید در مورد معامله شکنان سازش نکنید  زیرا مطمئن باشید برای هر خریدار خانه ای وجود دارد.آنها همچنین به بازار مسکن و رشد جمعیت قوی تر و قوی تر می بالند.یکی از مهم ترین عواملی که را در این لیست قرار داده است، قدردانی گسترده ارزش خانه است.

ارزش سرمایه

افزایش درصدی قیمت خانه، را به گزینه ای عالی برای هر نوع سرمایه گذار املاک تبدیل می کند. همچنین شهری بسیار مقرون به صرفه برای زندگی است. با قیمت متوسط ​​خانه تنها ، بازار نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه با سرعتی سریع در حال رشد است. مسکن با قیمت معقول تر، هزینه کمتر زندگی، نیروی کار در دسترس، و آب و هوای پایدار به اجازه می دهد اقتصاد و رشد مسکن قوی را حفظ کند.دهمین شهر در لیست ما از برترین بازارهای املاک و مستغلات است.

خط آخر

هزینه نسبتاً پایین زندگی و جمعیت متنوع، به مقصدی جذاب برای خانواده های جوان تبدیل شده است.اگرچه برای خانواده های جوان جذاب است، اما برای سرمایه گذاران املاک نیز بسیار جذاب است. این به دلیل ارزش پایین خانه و نسبت پایین اجاره به درآمد است که سرمایه گذاری در را بسیار امیدوارکننده می کند.این قیمت های پایین خانه برای همیشه باقی نمی ماند. تنها در سال گذشته، قیمت خانه افزایش یافته است..

به خاطر جاذبه‌های گردشگری و سال شهرت دارد. با این حال، منطقه بزرگ بیش از بازدیدکنندگان صرفاً پذیرای است. گزارش شده است که هر هفته  ساکن جدید رشد می کنند.خبر خوب برای سرمایه گذاران املاک این است که 55 درصد از این ساکنان خانه های خود را اجاره می کنند. این بدان معناست که بازار اجاره به احتمال زیاد پس از رشد سریع فعلی خود به رشد خود ادامه خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *