- مقالات

خرید پروژه ارتش چیتگر با حداقل واریزی و اقساط طولانی مدت

مستاجر وظیفه نظامی فعال است

قانون امداد مدنی Servicemembers، که به عنوان SCRA شناخته می شود، حمایت های خاصی را برای اعضای ارتش فعال ارائه می دهد. این اعضا هنگام دریافت تغییر سفارشات ایستگاه محافظت می شوند. اگر یکی از اعضای خدمات اجاره نامه ای را امضا کند.

مالک قوانین ورود را نقض می کند یا مستاجر را آزار می دهد

 سپس دستوراتی دریافت کند که عضو را ملزم به جابجایی حداقل برای مدت 90 روز می کند، مستاجر می تواند اخطار کتبی به مالک در مورد نیاز خود به فسخ قرارداد اجاره ارائه دهد. امتیاز پروژه ارتش چیتگر این اخطار معمولاً باید حداقل 30 روز قبل از تاریخ مورد نظر خاتمه داده شود. مستاجر همچنین باید مدرکی مانند کپی تغییر دستورات ایستگاه یا استقرار نظامی ارائه دهد.

رانتر یک بازمانده از خشونت خانگی است

بسیاری از ایالت ها در قوانین مالک و مستاجر خود، حمایت هایی را برای قربانیان خشونت خانگی لحاظ می کنند. مستاجرانی که قربانی خشونت خانگی شده اند ممکن است حق فسخ قرارداد اجاره خود را بدون مجازات داشته باشند. معمولاً، عمل خشونت آمیز باید در گذشته نزدیک اتفاق افتاده باشد، معمولاً در سه تا شش ماه گذشته. 10

برای استفاده از این حمایت ها، مستاجر باید:

  • به صاحبخانه اخطار کتبی مبنی بر تمایل آنها برای شکستن اجاره نامه به دلیل خشونت خانگی ارائه دهید
  • این اخطار را حداقل 30 روز قبل از تاریخ مورد نظر خاتمه دهید (برخی ایالت ها بیش از 30 روز قبل از آن اخطار دارند)
  • اجاره را فقط تا تاریخ فسخ اجاره پرداخت کنید
  • صاحبخانه این حق را دارد که اثبات خشونت خانگی را درخواست کند.

اشکال قابل قبول اثبات خشونت خانگی معمولاً شامل کپی دستور حفاظت یا گزارش پلیس است که حادثه را مستند می کند. در صورتی که مشخص شود آپارتمانی که مستاجر اجاره می کند، واحد اجاره ای قانونی نیست، مستاجر می تواند بدون جریمه قرارداد اجاره را فسخ کند.

رشد روز افزون ارزش و حق امتیاز پروژه ارتش چیتگر با افزایش تقاضای خرید

قوانین ایالتی متفاوت خواهد بود، اما مستاجر اغلب حق دارد حداقل بخشی از اجاره ای را که در طول مدت اجاره پرداخت کرده است، بازگرداند. آنها حتی ممکن است حق دریافت پول اضافی از صاحبخانه را داشته باشند تا به آنها در یافتن آپارتمان دیگری برای اجاره کمک کند.

چه اتفاقی می افتد وقتی یک مستاجر اجاره نامه را به طور غیرقانونی نقض می کند؟

اجاره یک قرارداد الزام آور بین موجر و مستاجر است. به جز دلایل ذکر شده در بالا، اگر مستاجر این قرارداد را زیر پا بگذارد، ممکن است با عواقب قانونی جدی روبرو شود. به عنوان مثال، شما می توانید از مستاجر برای هر اجاره ای که بدهی دارید شکایت کنید. 14 همچنین ممکن است برای نقض قرارداد و خسارت شکایت کنید.

 مستاجر ممکن است در سابقه خود یک تخلیه داشته باشد که می تواند بر سابقه اعتباری آنها تأثیر منفی بگذارد. 15 با سابقه تخلیه و اعتبار ضعیف ، مستاجر ممکن است برای اجاره آپارتمان دیگری مشکل پیدا کند.

شکستن اجاره نامه چه تاثیری بر تاریخچه اجاره دارد؟

اگر مستاجر اجاره نامه را بشکند یا اجاره بها را پرداخت نکند، صاحبخانه ممکن است این رویدادها را در تاریخچه اجاره خود ثبت کند. مالکان آینده می توانند تاریخچه اجاره مستاجر را جمع آوری کنند، خرید پروژه ارتش این گزارش ها را ببینند و تصمیم بگیرند که واجد شرایط اجاره ملک خود نیستند.

ارزیابی و بررسی زیر ساخت ها و امکانات رفاهی منطقه 22 جهت سکونت

جریمه شکستن اجاره نامه چیست؟

جریمه شکستن اجاره نامه ممکن است هزینه فسخ زودهنگام نامیده شود و اغلب معادل اجاره دو یا سه ماه است. گاهی اوقات شکستن اجاره نامه منجر به از دست دادن سپرده تضمینی نیز می شود. صاحبخانه‌ها حتی ممکن است مستاجرانی را که قرارداد اجاره را شکسته‌اند یا از قبل اطلاع‌رسانی نمی‌کنند بخواهند تا اجاره‌دهنده دیگری پیدا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *