- مقالات

توصیه ی کارشناسان مسکن در مورد خرید پروژه ارتش چیتگر چیست؟

نحوه قیمت گذاری تعاونی های پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

اولین گزینه سرمایه گذاری برای بسیاری از افراد و سرمایه گذاران آپارتمان است زیرا توصیه های معروف املاک می گوید سرمایه گذاری موفق از نظارت بر منطقه ای است که جامعه به وفور به آن نیاز دارد و جامعه ای مانند ترکیه که شاهد تراکم جمعیت بالا و حضور بی سابقه گردشگران است. طبیعی است که آپارتمان اولین نیاز در آن است. با خرید پروژه ارتش آپارتمان و اجاره آن می توانید در طول سال سود فراوانی به دست آورید.

توصیه ی کارشناسان مسکن در مورد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

در فصول توریستی با افزایش و افزایش آن مواجه شوید، به خصوص اگر صحبت از یک موقعیت استراتژیک استثنایی باشد. چگونه در آپارتمان سرمایه گذاری می کنید؟ شما دو گزینه اصلی دارید، اولی این است که آن را با بازده نیمه ثابت اجاره کنید، و دوم اینکه وقتی قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافت، آن را دوباره بفروشید. پروژه توسعه املاک و مستغلات: دسته وسیعی از سرمایه گذاران برای خرید املاک قدیمی یا آنهایی که نیاز به بازسازی و نگهداری دارند.

مقایسه شغل مشاور املاکی با دیگر مشاغل پر درآمد جامعه

سایر کسب و کارهایی که مدرنیته خود را احیا می کنند آنها را با قیمت بالا دوباره بفروشند و از سود حاصله بهره مند شوند. خرید آپارتمان در حال ساخت: از جمله تسهیلاتی که دولت ترکیه به خارجی هایی که مایل به داشتن ملک در ترکیه هستند، امکان خرید آپارتمان های در حال ساخت است که برای بسیاری از افراد بهترین گزینه است، زیرا قیمت آنها نسبت به املاک آماده ارزان تر است.

 آنها با نرخ های قابل توجهی افزایش می یابند که بین 35 تا 70 درصد متغیر است. مزایای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه: در زیر مهمترین مزیت هایی که برای سرمایه گذار املاک در ترکیه باز می گردد را مشاهده می کنید دولت ترکیه تسهیلات زیادی را برای کسانی که مایل به داشتن ملک در ترکیه هستند فراهم کرده است. پروژه نارنجستان کسر مالیات و معافیت از مالیات بر ارزش افزوده.

نحوه قیمت گذاری تعاونی های پیش فروش آپارتمان در منطقه 22

بررسی شرایط سرمایه گذاری در املاک و پیش خرید آپارتمان

امکان خرید هر نوع ملک موجود در بازار املاک ترکیه بدون محدودیت. الغای اصل معامله متقابل و این تصمیم در سال 2012 صادر شد. سهولت مراحل مالکیت املاک در ترکیه. دولت ترکیه بازار املاک و مستغلات را برای اطمینان از رعایت مواد مورد نیاز، کیفیت آنها و استانداردهای تعیین شده تحت نظر دارد. ترکیه صدور سند ارزیابی املاک را که قیمت املاک در ترکیه را کنترل می کند، تحمیل کرد.

نکات سرمایه گذاری در ترکیه: یک ملک کوچک یا متوسط ​​را طوری انتخاب کنید که اجاره آن آسان باشد و بتوانید در صورت تمایل سریع آن را مجدداً بفروشید. مطمئن شوید که ملک در رهن یا توقیف ملکی نباشد، زیرا فروش ملک را با مشکل مواجه می کند و ارزش مادی آن را تحت تأثیر قرار می دهد. بودجه مالی خود را به خوبی مطالعه کنید و مطمئن شوید که با هزینه هایی که در حساب شما لحاظ نشده است، مواجه نشوید.

خط آخر

یک کارشناس املاک استخدام کنید تا به شما در انتخاب ملک مناسب کمک کند. اگر می خواهید سود بالایی به دست آورید، به دنبال یک مکان استراتژیک متمایز باشید، جایی که هر چه موقعیت ملک متمایزتر باشد، قیمت آن بالاتر و بازده بالایی داشته باشد. آپارتمان نزدیک به اماکن دیدنی و تاریخی را انتخاب کنید. وضعیت بازار املاک در ترکیه را به خوبی مطالعه کنید.

بررسی شرایط سرمایه گذاری در املاک و پیش خرید آپارتمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات بیشتر در مورد بازار املاک در ترکیه، باید وب سایت ما را به طور مستمر دنبال کنید زیرا ما مهمترین اخبار و اطلاعات مرتبط با بخش املاک و سرمایه گذاری املاک در ترکیه را به صورت دائمی در اختیار شما قرار می دهیم تا به تمامی شما پاسخ دهیم. سوالات.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *