مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

تمایل مشتریان به خرید پروژه ارتش چیتگر افزایش یافته است

افزایش اجاره بهای آپارتمان های برج ارتش

با این حال، این تنها بناهای تاریخی نیستند که آن را به مکانی جذاب برای زندگی تبدیل می کنند. این منطقه دارای فضایی پر جنب و جوش است، با طیف گسترده ای از کافه ها، بارها و رستوران ها که مطابق با هر سلیقه ای است. همچنین فضای سبز زیادی برای استراحت وجود دارد، از جمله پارک معروف گلهانه. امتیاز پروژه ارتش چیتگر اگر به دنبال آپارتمان در سلطان احمد هستید، چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید: اول، بودجه شما – آپارتمان در سلطان احمد ممکن است گران باشد.

تمایل مشتریان بازار املاک به خرید آپارتمان بیشتر است یا پیش خرید

بنابراین مهم است که قبل از شروع جستجو، یک محدوده قیمت واقعی تعیین کنید. دوم، مکان مورد نظر شما – آیا می خواهید به خیابان استقلال نزدیک شوید یا محله ساکت تری را ترجیح می دهید؟ در نهایت، محل اقامت شما نیاز دارد – به چند اتاق خواب نیاز دارید؟ آیا بالکن یا تراس می خواهید؟ سلطان ایوپ یکی از مهم ترین مناطق استانبول است. این مکان مکان های تاریخی و فرهنگی بسیاری را در خود جای داده است.

دلایل ایجاد رکود و کاهش تعداد خرید و فروش آپارتمان

 قیمت املاک در این منطقه برای همه مقرون به صرفه است. دلایل زیادی برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات وجود دارد. سلطان ایوپ یک منطقه بسیار مرکزی است. به تمام مکان های مهم استانبول نزدیک است. با وسایل نقلیه عمومی و یا با ماشین می توانید به راحتی به مرکز شهر، میدان تقسیم و خیابان استقلال برسید.

سلطان ایوپ به فرودگاه آتاتورک و فرودگاه نیو استانبول نیز نزدیک است. این باعث می شود که مکان بسیار مناسبی برای زندگی باشد. این منطقه همچنین دارای فضای سبز زیادی است. و پارک ها، جنگل ها و باغ های زیادی وجود دارد. این باعث می شود مکان بسیار خوبی برای زندگی باشد. پروژه هزاره سوم کیفیت هوا نیز بسیار خوب است و مکان های تاریخی زیادی وجود دارد. معروف ترین آنها مقبره ایوپ سلطان است. این مقبره یکی از مقدس ترین مکان های مسلمانان در ترکیه به شمار می رود.

افزایش اجاره بهای آپارتمان های برج ارتش

نحوه توافق مشتری و فروشنده در معامله آپارتمان

بسیار طبیعی است که به دنبال آپارتمان فروشی در استانبول آسیایی باشید زیرا مرکز مهمی در ترکیه است که نمی توان آن را دست کم گرفت. در اینجا مهمترین زمینه های آن آمده است: یک منطقه تاریخی و فرهنگی غنی در استانبول است. این شهر که در سمت آسیایی شهر قرار دارد، یکی از محبوب ترین مناطق برای گردشگران و مهاجران است. دلایل زیادی وجود دارد که چرا یک مکان مطلوب برای زندگی است.

این منطقه همچنین فضای منحصر به فرد خود را دارد که ترکیبی از فرهنگ سنتی ترکیه و مدرنیته است. این شهر به خوبی به سایر نقاط استانبول متصل است و دارای حمل و نقل عمومی عالی است. مکان ایده آل برای خرید املاک در استانبول است. نسبتاً مقرون به صرفه است، و طیف گسترده ای از املاک موجود است که متناسب با همه بودجه ها باشد. https://www.tehran-borj.ir اگر به دنبال ملک سرمایه گذاری یا خانه دوم در استانبول هستید، باید در صدر لیست شما باشد!

دلایل ایجاد رکود و کاهش تعداد خرید و فروش آپارتمان

خط آخر

یکی از پرجمعیت ترین مناطق در بخش آسیایی استانبول است. همچنین یکی از محبوب ترین مناطق مسکونی برای خانواده های جوان و دانشجویان و همچنین یک مرکز تجاری پررونق است. این منطقه از یک موقعیت مرکزی در استانبول برخوردار است و با حمل و نقل عمومی به خوبی متصل است. قیمت املاک در در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است و آن را به سرمایه گذاری عاقلانه ای برای کسانی که به دنبال خرید ملک در استانبول هستند تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *