- مقالات

تعداد اقساط و مبلغ پیش پرداخت اولیه جهت خرید پروژه ارتش

بسیاری از اجاره نامه ها به پوشش بیمه ای اضافی نیاز دارند

آیا شرکت شما برای انجام عملیات خود دفتر، فضای خرده فروشی، انبار یا نوع دیگری از محل را اجاره می کند؟ اگر پاسخ مثبت است، احتمالاً اجاره نامه شما از شما می‌خواهد که صاحبخانه خود را به عنوان یک طرف بیمه اضافی تحت سیاست مسئولیت عمومی شرکت خود پوشش دهید . الزامات بیمه شده اضافی یک ویژگی استاندارد در اجاره های تجاری است.

تحت پوشش قرار دادن صاحبخانه خود به عنوان یک بیمه شده اضافی

خوراکی های کلیدی

  • صاحبخانه ها اغلب از شما می خواهند که آنها را به عنوان یک بیمه شده اضافی امتیاز پروژه ارتش چیتگر به عنوان بخشی از سیاست مسئولیت عمومی شرکت خود پوشش دهید.
  • صاحبخانه شما به این پوشش نیاز دارد تا از آنها در برابر دعاوی حقوقی در مورد حوادثی که در ملکی که اجاره می‌کنید رخ می‌دهد محافظت کند.
  • پوشش بیمه شده اضافی اغلب نیاز به تأییدیه دارد، اما گاهی اوقات به طور خودکار در بیمه نامه شما گنجانده می شود.
  • سایر محدودیت ها در مورد سطوح پوشش مورد نیاز و ادعاهای ساخت و ساز در مورد این نوع پوشش اعمال می شود.

چرا صاحبخانه شما به پوشش نیاز دارد؟

هنگامی که مالک ملک تمام یا بخشی از ساختمان را به مستاجر اجاره می دهد، مالک این خطر را متحمل می شود که مستاجر ممکن است ناخواسته حادثه ای ایجاد کند که به شخصی که از ملک بازدید می کند آسیب برساند. شخص زیان دیده ممکن است با شکایت از مستاجر و صاحبخانه برای جبران خسارت به دنبال جبران خسارت باشد.

توجه داشته باشید

صاحبخانه‌ها در برابر دعاوی آسیب‌پذیر هستند، زیرا شاکیان اغلب تصور می‌کنند که «جیب‌های عمیق» دارند. به عنوان مثال، فرض کنید یک کسب و کار حسابداری را در فضای اداری که از پرایم پرپرتیز، مالک ساختمان اجاره کرده اید، اداره می کنید. یکی از مشتریان شما ممکن است در محل شما آسیب ببیند، اگر بگوییم، او بر روی یک تکه فرش گشاد بیفتد. مشتری ممکن است از پرایم پرپرتیز شکایت کند و ادعا کند که صاحبخانه مسئول صدمه خود است زیرا نتوانسته است ساختمان را به درستی حفظ کند.

محاسبه حق امتیاز پروژه ارتش چیتگر توسط مشاوران املاک و مستغلات

نحوه دریافت پوشش بیمه ای اضافی

تحت پوشش قرار دادن یک مالک تحت سیاست مسئولیت مستاجر معمولاً نیاز به تأییدیه دارد. در حالی که تأییدیه هایی که برای پوشش مالکان استفاده می شود متفاوت است، اکثر آنها حاوی برنامه ای هستند که نام صاحبخانه را فهرست می کند و مکان های اجاره شده به مستاجر را توصیف می کند. نام مالک باید همان باشد که در اجاره نامه آمده است.

 به این معنا که اگر صاحبخانه به عنوان اسمیت املاک شرکت در اجاره نامه ذکر شده باشد، نباید به عنوان بیل اسمیت در تأییدیه ظاهر شود. به همین ترتیب، آدرس ملک در ظهرنویسی باید با آدرس موجود در اجاره نامه مطابقت داشته باشد.اگر تأییدیه نام صاحبخانه را اشتباه بیان کند یا نشانی ملک اشتباهی داشته باشد، ممکن است بیمه‌گر شما از پوشش ادعایی علیه صاحبخانه امتناع کند.

مسئولیت مالکیت و نگهداری املاک

بیشتر تأییدیه های بیمه شده اضافی برای صاحبخانه ها فقط پوشش برنامه ریزی شده را پوشش می دهند. یعنی پوشش را محدود به مالک ذکر شده در ظهرنویسی می کنند. خرید پروژه ارتش چیتگر مالک معمولاً فقط در قبال مسئولیت مالکیت، نگهداری یا استفاده از محل (یا بخشی از آن) که به شما اجاره داده شده و در تأییدیه توضیح داده شده است، تحت پوشش قرار می‌گیرد.

کسب سود و افزایش سرمایه از طریق خرید پروژه ارتش چیتگر با حداقل پرداختی

برخی از سیاست‌های مسئولیت زمانی که چنین پوششی توسط یک قرارداد الزامی است، وضعیت بیمه اضافی را به طور خودکار به مالکان ارائه می‌دهند2. مالکان، که گاهی اوقات اجاره دهنده محل نامیده می شوند، ممکن است تحت عنوان “بیمه شده هستند یا از طریق یک تاییدیه “گسترش کننده” اضافه شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *