- مقالات

تحلیل و بررسی پروژه ارتش چیتگر قبل از خرید

برآورد ارزش املاک و مستغلات

همانطور که ما این مقاله را می نویسیم، قیمت درخواستی خانه های تک خانواده برای فروش در سن دیگو (در Realtor.com) از 132000 دلار برای یک خانه 3 خوابه شروع می شود و می تواند تا 37 میلیون دلار برای یک خانه 10 خوابه لوکس واقع در محله شمالی سن دیگو. می‌توانید یک خانه تک‌خانواری جدید و زیبا با قیمت ۳۷۹۰۰۰ دلار در محله جنوبی سن دیگو تهیه کنید – که قیمت ورودی کاملاً مقرون‌به‌صرفه‌ای است. امتیاز پروژه ارتش چیتگر زیرا قیمت‌های خانه در سن دیگو از گران‌ترین قیمت‌ها در کل ایالات متحده است.

گران قیمت ترین آپارتمان های موجود در کشور

در اینجا برخی از بهترین محله‌های سن دیگو وجود دارد که می‌توانید ملک سرمایه‌گذاری در آن‌ها خریداری کنید. اگر می خواهید ملک سرمایه گذاری بخرید، انکانتو یکی از مقرون به صرفه ترین محله های سن دیگو است. طبق گفته Neighborhood Scout Encanto، میانگین قیمت املاک و مستغلات Neighborhood Scout Encanto 469,345 دلار است که ارزان تر از 71.3 درصد از محله های کالیفرنیا و 21.5 درصد از کل محله های ایالات متحده است.

وضعیت ساخت آپارتمان های موجود منطقه

انکانتو محله ای تپه ای است که در بخش جنوب شرقی سن دیگو، کالیفرنیا واقع شده است. محله انکانتو به دو بخش تقسیم می شود، انکانتو شمالی (که در شمال برادوی قرار دارد) و انکانتو جنوبی (که در جنوب برادوی قرار دارد. طرح اجتماع محله‌های انکانتو برای گسترش مناطق خرده‌فروشی، تجاری و صنعتی سبک موجود در امتداد راهروهای اصلی حمل‌ونقل و روستاهای اطراف ایستگاه‌های واگن برقی در خیابان‌های 47 و بازار، و خیابان اقلیدس و خیابان بازار طراحی شده است.

وضعیت ساخت برج ها و آپارتمان های موجود در چیتگر

 قلب فرهنگی آن دهکده خیابان مارکت است که در امتداد نهر Chollas قرار دارد، و واگن برقی در تقاطع خیابان اقلیدس و خیابان مارکت توقف می‌کند. با نزدیکی آن به خلیج سن دیگو فقط 2 1/2 تا 5 مایلی دورتر، دما معمولاً ملایم است. خرید پروژه ارتش این منطقه فرصت‌های بسیار خوبی را برای توسعه پر کردن، از جمله تجاری، کاربری مختلط حمل‌ونقل محور در امتداد راهروهای اصلی، و چشم‌اندازهای زیادی برای مسکونی تک‌خانواری در تپه‌های اطراف ارائه می‌دهد.

رشد ارزش آپارتمان با بهبود شرایط اقتصادی

نستور یکی دیگر از محله‌های نسبتا مقرون به صرفه در سن دیگو است که میانگین قیمت املاک و مستغلات آن 579,106 دلار است که گران‌تر از 42.9 درصد از محله‌های کالیفرنیا و 84.6 درصد از محله‌های ایالات متحده است. میانگین قیمت اجاره در نستور در حال حاضر بر اساس 1881 دلار است. در تجزیه و تحلیل انحصاری.

 اجاره در اینجا در حال حاضر از نظر قیمت کمتر از 77.6 درصد از محله های کالیفرنیا است. نستور یک محله مسکونی در بخش جنوبی سن دیگو و بخشی از منطقه برنامه‌ریزی جامعه اوتای مسا-نستور است. طبق گفته Zillow، ارزش خانه های Nestor در سال گذشته 29.4 درصد افزایش یافته است.

رشد ارزش آپارتمان در بازار مسکن با کاهش عرضه

حرف آخر

از شرق با پالم سیتی و غرب اوتای مسا، از شمال به ارتفاعات اگر، از جنوب شرقی با سن یسیدرو و از جنوب با دره رودخانه تیجوانا همسایه است. گذرگاه‌های اصلی عبارتند از خیابان Coronado، بلوار Saturn، خیابان Hollister و خیابان Tocayo. طبق گزارش Areavibes.com، هزینه زندگی در نستور  19 درصد کمتر از میانگین سن دیگو و 13 درصد بالاتر از میانگین ملی است. از نظر شاخص زیست پذیری آنها، از 42٪ مناطق در سن دیگو رتبه بهتری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *