- مقالات

بررسی جوانب مختلف سرمایه گذاری و خرید پروژه ارتش چیتگر

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

تصویر سه دسته از ساختمان ها را نشان می دهد، اولی خانه ها و درختان حومه شهر، دومی آسمان خراش ها و ساختمان های اداری و سومی یک کارخانه است. کنار کارخانه فقط زمین خالی است.  متن این است: “املاک چیست؟ املاک و مستغلات به عنوان مالکیت، زمین، ساختمان و حقوق هوا بر روی زمین، و حقوق زیرزمینی در زیر زمین.

املاک و مستغلات چیست؟

مسکونی، تجاری، صنعتی و زمین خالی تعریف می شود. املاک و مستغلات به اموال واقعی یا فیزیکی اطلاق می شود و می تواند شامل زمین، ساختمان، حقوق هوایی بالای زمین و حقوق زیرزمینی زیر زمین باشد. به عنوان یک اصطلاح تجاری، املاک و مستغلات به تولید، خرید و فروش ملک نیز اشاره دارد.

خوراکی های کلیدی

  • املاک و مستغلات به عنوان زمینی تعریف می شود که ممکن است با افزودن یک سازه یا سایر بهبودها هنوز بهبود نیافته باشد یا خیر.
  • آمار در مورد ساخت و ساز خانه های جدید می تواند به شما در مورد آینده بازار مسکن برای اهداف سرمایه گذاری هشدار دهد.
  • بازار املاک و مستغلات می تواند به شدت به اقتصاد وابسته باشد. افزایش شروع خانه ها می تواند نشان دهنده یک بازار قوی باشد، در حالی که کاهش تعطیلی خانه ها به معنای ضعیف بودن بازار مسکن است.

املاک و مستغلات چگونه کار می کند

املاک و مستغلات بر اقتصاد ایالات متحده تأثیر می گذارد زیرا محرک حیاتی رشد اقتصادی است. برای افراد و مشاغل، می توان آن را به عنوان یک سرمایه گذاری یا صرفاً یک خرید برای رفع نیازهای خریدار یا شرکت در نظر گرفت. امتیاز پروژه ارتش چیتگر املاک و مستغلات که گاهی اوقات به عنوان “مال غیرمنقول” نامیده می شود، از نظر فنی زمین به اضافه هرگونه پیشرفت ملموس دیگری است که ممکن است بر روی آن قرار گیرد یا در آن نصب شود. بهبود ممکن است ساختمانی باشد که در آنجا ساخته شده است یا یک جاده.

کسب سود از طریق سرمایه گذاری در بازار مسکن و خرید پروژه ارتش

 این می تواند چیزی باشد که به زمین وارد شده است، مانند یک سیستم سپتیک. گفته می شود زمین با هر یک از این سازه ها “بهسازی” شده است. زمانی که فاقد آنها باشد، «بهبود نشده» است. املاک و مستغلات شامل جنبه های متعددی است. می تواند از بهبود نیافته به بهبود یافته تبدیل شود. می توان آن را خرید یا فروخت. ممکن است متعلق به یک دولت، یک نهاد شرکتی یا یک شخص خصوصی باشد. مؤلفه‌های خاصی می‌توانند مستقیماً بر اقتصاد تأثیر بگذارند.

ساخت و ساز ساختمان های جدید

ساختمان خانه جدید یک جنبه حیاتی است که باید هنگام بررسی املاک و مستغلات و اقتصاد به آن توجه کرد. ساختمان خانه جدید شامل ساخت خانه های تک خانواده ، خانه های شهری، و کاندومینیوم است. انجمن ملی سازندگان خانه (NAHB) داده های ماهانه فروش خانه و میانگین قیمت ها را ارائه می دهد. داده های مربوط به فروش خانه های جدید یک شاخص اقتصادی پیشرو است.NAHB  همچنین «شروع خانه‌های جدید» را گزارش می‌کند که تعداد پروژه‌های ساخت و ساز خانه‌هایی است که زمین در آنها شکسته شده است.

کارگزاران املاک به افراد، مشاغل و سرمایه گذاران در خرید و فروش املاک کمک می کنند. این صنعت معمولاً به تخصص ها تقسیم می شود.فروشندگان یا نمایندگی های فهرست  به یافتن خریداران از طریق خدمات فهرست چندگانه یا مخاطبین حرفه ای آنها کمک می کنند. آن‌ها با استفاده از فهرست‌هایی از خانه‌های اخیراً فروخته شده به‌عنوان «مقایسه» یا «کامپ» قیمت‌گذاری می‌کنند، زیرا شبیه خانه‌های شما هستند.

آژانس معاملات املاک

آنها می توانند به شما کمک کنند تا ملک خود را زیبا کنید تا برای خریداران بالقوه بهترین به نظر برسد. آنها در مذاکره با خریدار یا نماینده خریدار برای دریافت بالاترین قیمت ممکن کمک می کنند. نمایندگان خریداران خدمات مشابهی را برای خریدار خانه ارائه می دهند. خرید پروژه ارتش آنها بازار محلی را می شناسند، بنابراین می توانند ملکی را پیدا کنند که با مهمترین معیارهای شما مطابقت داشته باشد. آنها همچنین قیمت ها را مقایسه می کنند، فرآیندی که از آن به عنوان “انجام کامپ” یاد می شود.

روند روبه رشد امتیاز پروژه ارتش چیتگر

این به آنها کمک می کند تا شما را به مناطقی که مقرون به صرفه هستند راهنمایی کنند. نمایندگان خریداران با اشاره به دلایلی که فروشنده باید قیمت کمتری را بپذیرد، برای شما مذاکره می کنند. آن‌ها می‌توانند به قانونی بودن فرآیند، از جمله جستجوی عنوان، بازرسی، و تامین مالی کمک کنند.  مشاورین املاکی که می خواهند حرفه ای بودن خود را افزایش دهند ملکی می شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *