مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

برای خرید پروژه ارتش چیتگر با یک نماینده متخصص مشورت کنید

اخبار مربوط به املاک و مستغلات

بر اساس داده های جدید شرکت مشاوره املاک و مستغلات جهانی ، فعالیت سرمایه گذاری تجاری املاک و مستغلات در سه ماهه اول سال 2023 نسبت به مدت مشابه سال قبل 30 درصد کاهش یافته است، زیرا کل فعالیت سرمایه گذاری در منطقه به رسیده  است.مدیرعامل بازارهای سرمایه، می‌گوید: بازار همچنان چالش‌ برانگیز است و بسیاری از سرمایه‌گذاران می‌کنند که سخت ‌تر شدن استانداردهای وام ‌دهی، عدم اطمینان بیشتری را برای بازار املاک تجاری ایجاد می‌کند.

اخبار مربوط به املاک و مستغلات

 با این حال، محفوظ ‌تر باقی می‌ماند و ما مطمئن هستیم امتیاز پروژه ارتش چیتگر که ریسک نقدینگی در منطقه به خوبی مهار شده است و از سرگیری فعالیت‌ها به زمان بستگی دارد.فعالیت سرمایه گذاری در سه ماهه اول، نسبت به مدت مشابه سال قبل، 4.7 درصد افزایش داشت که با افزایش فروش دفاتر توسط شرکت های و فعالیت های خرید پشتیبانی می شود، از بقیه منطقه بهتر عمل کرد. در مقابل، تراکنش ثبت کرد که 26 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت زیرا حجم دفتر به تأثیر مداوم کار ترکیبی پاسخ داد.

هوش بازار عملی

حجم سرمایه گذاری در سه ماهه اول به رسید که با کاهش 17 درصدی نسبت به سال قبل، با فعالیت محدود در همین حال، معاملات کاهش یافت زیرا بیشتر معاملات عمدتاً معاملات سرمایه خصوصی کوچک و متوسط ​​بودند. به طور مشابه در، حجم سرمایه‌گذاری به کاهش یافت که به دلیل فعالیت محدود در بخش‌های اداری و خرده ‌فروشی، 67 درصد نسبت به سال قبل از پایه بالا عقب‌نشینی کرد.سرمایه‌گذاری‌های بازار دفاتر از در سال گذشته به کاهش یافت. که یکی از نرم ‌ترین فصل‌های این بخش در سابقه بوده است.

هوش بازار عملی

نرخ بهره و قیمت ‌گذاری مجدد دارایی‌ها بر معاملات تأثیر گذاشته است. کیان مهر پارس به طور مشابه، حجم سرمایه گذاری در بخش و صنعت 24 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت زیرا تعداد معاملات بیش از 100 میلیون به دلیل چرخه جدیدی از کشف قیمت و چالش های تأمین مالی کاهش یافت.فعالیت‌های سرمایه‌گذاری در بخش خرده ‌فروشی خاموش ماند و در سه ماهه اول سال رسید  کمتر از میانگین سه ماهه پنج ساله. در سه ماهه اول سال، تجارت مراکز خرید در مقیاس بزرگ تا حد زیادی در منطقه ناپدید شد.

بهترین ویژگی سرمایه گذاری

سرمایه‌ گذاری در بازار هتل‌های آسیا و اقیانوسیه در سه‌ ماهه امسال به رسید که 30 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشت، علی ‌رغم بازگشت قوی در عملکرد معاملات هتل‌ها، زیرا تأثیرات اقتصاد کلان بر احساسات تأثیر گذاشت.در حالی که آسیا اقیانوسیه در چرخه تعدیل قیمت فعلی عقب مانده است، ما پیش بینی نمی کنیم که سطح قیمت آن از نظر مادی اصلاح شود. ما انتظار داریم که سطح قیمت گذاری مجدد در سه ماهه دوم سال 2023 به اوج خود برسد.

بهترین ویژگی سرمایه گذاری

سپس در نیمه دوم سال جاری به دلیل هزینه های استقراض کاهش یابد. پاملا آمبلر، رئیس بخش اطلاعات سرمایه‌گذار، می‌گوید: انتظار می‌رود با کاهش احتمالی نرخ بهره در آینده به نتیجه برسد.هر هفته مستقیماً به صندوق ورودی شما.بخش های بانکی و مالی بزرگترین سرمایه گذاری های هوش مصنوعی در سال را به همراه خواهند داشت بازار چند خانواده آمریکای شمالی در سه ماهه اول شروع به تثبیت می کند.

خط آخر

فروش املاک تجاری در اوایل سال  سقوط کرد هزینه ساخت و ساز غیرمسکونی در ماه مارس افزایش یافت ظرفیت های خالی دفتر علوم زیستی در اوایل سال 2023 افزایش می یابد افزایش معوقات وام مسکن تجاری و چند خانواده در اوایل سال  تجارب بازار صنعتی کاهش شدید تقاضای کاربران در اوایل سال صنعت در حال خرید املاک تجاری کمتر در است.

مجموع وام های وام مسکن تجاری در سال رسید محرک اصلی فعالیت اجاره دفتر ارائه دهندگان  شخص ثالث فعالیت اجاره انبارهای بزرگ را هدایت می کنند کاهش سرعت شاخص معماری ادامه یافت بزرگترین اجاره نامه های علوم زندگی در سال عمدتا در ، هزینه های ساخت و ساز غیرمسکونی در ماه فوریه افزایش یافت با وجود کندی اقتصاد ، بخش صنعتی همچنان قوی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *