مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

با سرمایه گذاری ملک،خرید پروژه ارتش زندگی مرفهی داشته باشید

سهام خصوصی ، املاک و مستغلات

قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری در مورد مزایایی که می توانید بدست آورید و چالش هایی که هنگام خرید یک خانه با آن مواجه خواهید شد، بخوانید.برخلاف خانه‌های جدیدتر که همگی یکسان به نظر می‌رسند، خانه‌های قدیمی‌تر دارای جذابیت قدیمی، شخصیت منحصربه‌ فرد و صنایع دستی عالی هستند که امروزه به ندرت می‌بینید. برخی از آنها حتی در شهرهای مربوطه خود دارای اهمیت تاریخی هستند. اما با هر فرصت طلایی، خانه‌های قدیمی به دلیل قدمتشان، ممکن است .

سهام خصوصی ، املاک و مستغلات

با مشکلاتی در مورد ساختار، سیستم برق و لوله‌کشی و غیره مواجه شوند.بنابراین، اگرچه بسیاری از خریداران خانه دوست دارند در خانه ‌ای زندگی کنند که منحصربه‌ فرد به نظر می‌رسد، امتیاز پروژه ارتش چیتگر تنها تعداد کمی از آن‌ها حاضرند برای بازسازی‌های همراه آن هزینه کنند. به عنوان یک سرمایه گذار املاک و مستغلات ، این فرصت شماست تا رویاهای این ساکنان را محقق کنید و از آنها درآمد کسب کنید. با این حال، نمی‌توانید قدیمی‌ترین خانه‌ای را که پیدا می‌کنید بدون بررسی کامل آن بخرید.

آیا خرید خانه اهمیت کمتری دارد؟

شما باید مطمئن باشید که با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد که خیلی بزرگ یا گران است و نمی توانید آن را مدیریت کنید.سرمایه گذاری در خانه قدیمی به هیچ وجه اشتباه نیست، اما باید در جستجوی خود دقت کنید. در این مقاله با 10 مزایا و معایب خرید خانه  ساله آشنا خواهید شد . به خواندن ادامه دهید تا بفهمید آنها چه هستند.خرید یک خانه ساله می تواند یک حرکت هوشمندانه در زمینه املاک و مستغلات برای سرمایه گذارانی مانند شما باشد. در اینجا پنج دلیل اصلی وجود دارد.

آیا خرید خانه اهمیت کمتری دارد؟

خانه های قدیمی معمولاً هزینه کمتری نسبت به خانه های جدید دارند زیرا قدیمی هستند و نیاز به نوسازی و ارتقا دارند. این باعث می شود که آنها برای صاحب خانه های معمولی که نمی خواهند با آنها سر و کار داشته باشند نامطلوب باشند. یک خانه جدیدتر و مدرن که به اندازه یک خانه قدیمی در همان منطقه است، هزینه بیشتری خواهد داشت، زیرا تمایل به نقل مکان دارند.به عنوان یک سرمایه گذار ملک، ویژگی های قدیمی خانه های قدیمی برای شما یک موهبت است.

مشکلات ساختاری یا بنیادی

با پرداخت هزینه پایین برای آن، می توانید بودجه بیشتری برای ارتقاء و تغییر ملک برای جذب مستاجران یا خریداران داشته باشید.به لطف وب‌ سایت‌های فهرست املاک و مستغلات مانند ،اکنون به راحتی می‌توان خانه‌های قدیمی ارزانی را پیدا کرد که بتوانید در آن سرمایه‌گذاری کنید. هنگام جستجوی ملک با استفاده از پلتفرم ما، می‌توانید جستجوی خود را به اولویت‌های خود محدود کنید. برخی از گزینه های فیلتر شامل شهر یا محله، تعداد اتاق خواب ها و سال های ساخته شده است.

مشکلات ساختاری یا بنیادی

جدا از ویژگی‌های ملک، ما همچنین داده‌هایی را که برای تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا خانه یک سرمایه‌گذاری عالی در املاک و مستغلات است بسته به استراتژی اجاره ترجیحی شما، به شما نشان می‌دهیم. قیمت فهرست، درآمد اجاره ، بازده نقدی ، نرخ سقف ، و نرخ اشغال را خواهید دید.برای خانه های قدیمی باید مالیات کمتری بپردازید مالیات بر املاک بر اساس ارزش ارزیابی شده خانه شما تعیین می شود که سپس در نرخ مالیات در منطقه شما ضرب می شود.

خط آخر

به دلیل عوامل متعددی از جمله سن و شرایط، خانه‌های قدیمی‌تر ارزش ارزیابی کمتری نسبت به خانه‌های جدید دارند. بنابراین ممکن است هنگام بسته شدن در مقایسه با شخصی که یک خانه کاملاً جدید می خرد، مالیات بر دارایی بسیار کمتری بپردازید.اگر می خواهید خانه را بفروشید یا اجاره دهید، باید آن را بازسازی کنید، نه فقط برای افزایش ارزش، بلکه برای جذاب کردن آن برای خریداران و مستاجران. با این حال، اگر در یک خانه قدیمی تعمیرات اساسی انجام دهید.

مالیات بر دارایی شما متناسب با تغییر ارزش خانه شما افزایش می یابد. این هزینه ای است که باید برای آن برنامه ریزی کنید.اما اگر به‌روزرسانی خانه قدیمی‌تان به این معنی است که می‌توانید از مستاجران شایسته‌ای که مایل به پرداخت آن هستند، اجاره بهای بالایی دریافت کنید، ممکن است هزینه اضافی ارزشش را داشته باشد.خانه های قدیمی در زمانی ساخته شده اند که زمین زیادی برای پوشاندن وجود دارد، به همین دلیل است که معمولاً حیاط های بزرگتری دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *