اقتصاد خود را با خرید پروژه‌های ارتش چیتگر تحول دهید
- مقالات

امتیاز پروژه ارتش چیتگر هر روز با پیشرفت پروژه رشد میکند

میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان

آنتالیا : دریا، خورشید، خلیج های بکر، شهرهای باستانی و غنای فرهنگی در مرکز گردشگری کشور، در منطقه آنتالیا، کنیالتی و موراتپاشا پیشگام فروش املاک و مستغلات بوده است، میانگین قیمت مسکن یک متر مربع 2 هزار لیره، دوره بازگشت 18 سال است. میانگین قیمت یک خانه 100 متری خریداری شده خرید پروژه ارتش در شهر بین 160 هزار لیره تا 270 هزار لیره است.

اختلاف قیمت واحد های آپارتمانی و مسکونی در مناطق مختلف

یالووا: یالوا با پل عبوری خلیج و پروژه‌های بزرگراه استانبول-بورسا- ازمیر در یک مکان مرکزی از نظر فروش حمل و نقل در مرکز شهر قرار دارد، مناطق ترمال و سینارجیک ترجیح داده شده‌اند و قیمت هر متر مربع 2500 است. دوره بازگشت 19 سال است. میانگین قیمت یک خانه 100 متری خریداری شده در شهر که علاقه خاصی به دبی‌ها دارد، بین 180 تا 300 هزار لیره است.

فرق آپارتمان ها از لحاظ امکانات

بورسا: علاوه بر اینکه یک شهر صنعتی توسعه یافته است، با ویژگی های گردشگری تابستانی، زمستانی و حرارتی، تاریخی و گردشگری از جایگاه مهمی برخوردار است. مناطق Altıparmak، Çekirge، Dobruca، Yıldırım به مرکز فروش مسکونی تبدیل می شوند، در حالی که قیمت متر مربع 2 هزار لیره، دوره بازگشت 18 سال محاسبه می شود. میانگین قیمت یک خانه 100 متر مربعی خریداری شده در بورسا بین 150 هزار لیره تا 260 لیر است. هزار لیر

ترابزون: ترابزون که به ویژه با گردشگری کوهستانی خود متمایز است، میانگین قیمت مسکن 1900 لیر در هر متر مربع و دوره بازگشت 23 سال دارد. آب و هوای خنک، بارانی و زیبایی های طبیعی ترجیح داده شده در شهر ترابزون، میانگین قیمت یک خانه 100 متر مربعی بین 144 هزار لیره تا 240 هزار لیره متغیر است.

میانگین قیمت خرید و فروش آپارتمان فرق آپارتمان ها از لحاظ امکانات

هزینه های سالانه مالکیت در ترکیه

در ترکیه برای افرادی که املاک و مستغلات می خرند مالیات وجود دارد. اینها را می توان به عنوان مالیات املاک ، بیمه اجباری زلزله (TCIP) و هزینه های مدیریت در صورت زندگی در سایت طبقه بندی کرد. کسانی که مالک این ملک هستند و می خواهند به طور دائم زندگی کنند باید برق، آب، گاز طبیعی، اشتراک اینترنت و هزینه اتصال را بپردازند

مالیات بر املاک: مالیات بر املاک اعمال شده بر املاک در دو قسط مساوی در اسفند-فروردین-اردیبهشت و قسط دوم در آبان ماه پرداخت می شود. به ویژگی املاک بستگی دارد. خرید پروژه ارتش چیتگر املاکی که در محدوده استانبول واقع شده است به عنوان مالیات بر املاک 2 درصد از ارزش مسکن محاسبه می شود. بنابراین، ملکی به ارزش 400 هزار لیره در کلان شهرها 800 لیره و در خارج از کلان شهرها 400 لیره است.

پرداخت شارژ ماهانه آپارتمان توسط مستاجرین

بیمه اجباری زلزله (TCIP): از آنجایی که بخش قابل توجهی از 66 درصد مساحت ترکیه در منطقه زلزله 1 و 2 درجه قرار دارد و 71 درصد از جمعیت در نظر گرفته شده در این منطقه ساکن هستند، بیمه اجباری زلزله (TCIP) حیاتی است. حق بیمه ای که برای پوشش خسارات ساختمان ها در صورت وقوع زلزله انجام می شود با توجه به مناطق خطر و ویژگی های ساختمان ها محاسبه و در محدوده قدرت خرید مالکان تعیین می شود.

پرداخت شارژ ماهانه آپارتمان توسط مستاجرین

هزینه مدیریت: برای خدمات روزانه ارائه شده در مسکن، نگهداری و تعمیرات اماکن مشترک ساکنین شامل پرداخت عوارض خدماتی مانند هزینه برق و آب مشترک، استخر، نگهداری باغ، تناسب اندام یا امنیت است. به طور کلی هزینه ها بسته به کیفیت خدمات و وضعیت متر مربع متفاوت است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *