- مقالات

چرا امتیاز پروژه ارتش چیتگر به عنوان سرمایه یک ایده خوب است 

خانه های مناسب با بودجه

باید مطمئن شوید که از قوانین شهرداری و قوانین مدیره آپارتمان، هرجا که لازم است، مشورت کنید. محدودیت‌های فزاینده‌ ای در مقررات وجود دارد.به عنوان مثال، طبق گزارش ،پس از یک حادثه ناگوار در ، محدودیتی را برای رزرو برای جوانان اعمال کرد.بهتر است از قوانین و مقررات کاملاً آگاه باشید تا اطمینان حاصل کنید که از تمام قوانین پیروی می کنید.شما همچنین باید مراقب ملک خود باشید زیرا کوتاه مدت معمولاً به اندازه بلند مدت به خوبی از ملک مراقبت نمی کنند.

خانه های مناسب با بودجه

حتی می توانید از زمین های خالی برای کسب درآمد از اجاره استفاده کنید.خرید پروژه ارتش اگر صاحب زمین خالی هستید، می توانید آن را به هر علاقه مندی که ممکن است به دلایل مختلف بخواهد از زمین استفاده کند، اجاره دهید. رایج ترین منبع درآمد اجاره زمین از طریق اجاره دادن آن به کشاورزان است.به عنوان زمین های ، اجاره بها را به صورت ماهانه یا سالانه به شما پرداخت می کنند. باید بدانید که اگر از زمین های خالی درآمد اجاره به دست آورید، ممکن است موظف به پرداخت مالیات بر درآمد باشید.

سهام قابل معامله

داشتن زمین خالی و استفاده از آن برای مقاصد اجاره می تواند برای شما مفید باشد حتی زمانی که فعالی ندارید.اگر درآمد اجاره ای از زمین خالی به دست نمی آورید،هزینه های شما را برای نگهداری ملک به عنوان مخارج سرمایه ای در نظر می گیرد. یعنی هزینه های شما برای نگهداری زمین را ملک در فروش اضافه کرد.در صورت فروش زمین خالی، هزینه ملک به دلیل آن مبلغ بیشتر است. برای اطلاعات دقیق تر در مورد مالیات برای زمین های خالی، می توانید اطلاعات موجود در وب سایت را در اینجا بخوانید .

سهام قابل معامله

سهام سرمایه گذاری املاک و مستغلات روشی فوق العاده برای سرمایه گذاری شما در سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در است. شرکت هایی هستند که دارایی های درآمد زا هستند و آنها را اداره می کنند.یک می تواند دارای مجموعه بزرگی از املاک، از جمله املاک تجاری، دفاتر، آپارتمان ها، مراکز خرید و حتی املاک مسکونی باشد.شما می توانید سهام قابل معامله عمومی را که در بورس اوراق بهادار فهرست شده اند از طریق یک کارگزار خریداری و بفروشید.

سهام بدون دردسر

خرید سهام یک بدون دردسر رویکرد عملی در معرض بازار املاک و مستغلات قرار می گیرد،پروژه سامان املاک و مستغلات را در دسترس تر می کند و از طریق سود سهام پرداخت قابل توجهی را برای شما فراهم می کند سرمایه گذاری در یک با سابقه قیمت های ثابت و سابقه پرداخت قابل اعتماد ایده آل است.صنعت بیش از  سال است که وجود دارد. از پنج در سال ، تقریباً اوراق بهادار معامله می شود. این صنعت به دلیل سهولتی که برای سرمایه گذاران کانادایی علاقه مند به بخش املاک و مستغلات فراهم می کند.

سهام بدون دردسر

می‌توانید با  را به ‌طور رایگان خریداری کنید ، که هیچ کارمزد معاملاتی دریافت نمی‌کند.هنگامی که شما در های فردی سرمایه گذاری می کنید، مانند مثال قبلی، برای افزایش سرمایه خود به عملکرد یک شرکت تکیه می کنید.اگر در بازار سهام آسیب ببیند یا کاهش یابد، می تواند سرمایه گذاری شما را در معرض خطر زیان قرار دهد.به شما این امکان را می دهد که در یک سبد متنوع از سرمایه گذاری کنید. این یک سرمایه گذاری غیرفعال است که از سهام برترین تشکیل شده است.

خط آخر

نیازی نیست که برای انتخاب یک خاص دچار مشکل شوید.داشتن یک به طور خودکار به شما امکان تنوع در چندین نوع املاک و مستغلات مانند املاک مسکونی، خرده فروشی، اداری، آپارتمان ها، صنایع و موارد دیگر را می دهد.تنوع در سبد سرمایه گذاری شما می تواند منجر به کاهش ریسک سرمایه شود. این گزینه ای است که سرمایه گذاران محافظه کارتر می توانند در نظر بگیرند یا کسانی که نمی خواهند برای انتخاب سهام خود مشکلی ایجاد کنند.

واگذاری پیش فروش زمانی است که شما به عنوان خریدار ملک تصمیم می گیرید حقوق خود را در مورد ملک جدید قبل از تکمیل ساختمان به خریدار دیگری بفروشید . از آنجایی که هنوز ساختمان کاملی برای فروش وجود ندارد،مقررات مربوط به تکالیف پیش فروش کمی با آنچه در هنگام فروش یک خانه تکمیل شده انتظار دارید متفاوت است.اگر اعتبار خوبی دارید و واجد شرایط وام مسکن در یک کاملاً جدید هستید، سرمایه گذاری در واگذاری پیش فروش می تواند راهی عالی برای به دست آوردن پول نقد سریع باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *