اقتصاد خود را با خرید پروژه‌های ارتش چیتگر تحول دهید
- مقالات

افزایش حق امتیاز پروژه ارتش چیتگر با پیشرفت پروژه

اظهارنامه مالیاتی خود را در ایالات متحده ثبت کنید

من می دانم که در برخی کشورها ارائه اظهارنامه مالیاتی اختیاری است یا مردم آن را انجام نمی دهند و هیچ کس واقعاً شما را ردیابی نمی کند. در ایالات متحده، شماره IRS بسیار بیشتر است. مردم در ایالات متحده از IRS می ترسند به گونه ای که مردم در بسیاری از کشورهای دیگر از مقامات مالیاتی خود نمی ترسند. خرید پروژه ارتش اما اگر همه چیز را به درستی و قانونی انجام دهید، دیگر نگران IRS نخواهید بود.

توجه به ویژگی های سرمایه گذاری در بازار مسکن آمریکا

یک تهیه کننده مالیاتی خوب پیدا کنید که در کاری که انجام می دهد متخصص باشد. در دنیای من، من می گویم هرگز بدون داشتن یک تهیه کننده مالیاتی ایالات متحده متمرکز بر بین المللی، به خارج از کشور نروید یا کاری انجام ندهید . عواقبش خیلی زیاده اگر من به عنوان یک خارجی در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنم، کسی را می خواهم که تمرکزش روی کار با سرمایه گذاران خارجی باشد.

وقتی در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری می کنید، همین کار را انجام دهید. کسی را پیدا کنید که به کار با خارجی ها عادت داشته باشد، نه فقط با افراد آمریکایی. تهیه کننده مالیاتی را پیدا کنید که با سرمایه گذاران خارجی غیر مقیم خارجی آشنا باشد تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی انجام می شود.  اگر فقط اجاره‌های کوچکی به دست می‌آورید و استهلاک می‌دهید، ممکن است مالیات زیادی برای پرداخت نداشته باشید، اما مطمئن شوید که همه چیز در یک راستا است زیرا جریمه‌ها بسیار قابل توجه هستند.

از مالیات بر املاک اجتناب کنید

و اگر LLC دارید، باید یک اظهارنامه اطلاعاتی به نام Form 5472 برای هر LLC که در یک سال تقویمی تراکنش دارد، ارسال کنید. جریمه عدم تشکیل پرونده اخیراً به 25000 دلار افزایش یافته است. این قانون نه تنها برای سرمایه گذاران املاک و مستغلات بلکه برای هر کسی که از سازه های ایالات متحده استفاده می کند نیز صدق می کند.

مالیات بر املاک سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ایالات متحدهوقتی به عنوان یک خارجی در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری می کنید، احتمال زیادی وجود دارد که مالیات بر املاک را اعمال کنید و دولت ایالات متحده بخشی از پول شما را در هنگام مرگ برمی دارد. شماره چهار مالیات بر املاک و نحوه اجتناب از مالیات بر املاک ایالات متحده است. حالا شما فکر می کنید اگر در آمریکا زندگی نمی کردید و می مردید، آمریکا یک لقمه از دارایی های شما نمی گرفت.

پیروی از قوانین معاملات خرید و فروش در بازار مسکن

شاید در جایی که شما زندگی می کنید مالیات بر دارایی داشته باشند یا شاید شما از استراتژی های ما پیروی می کنید و به کشوری نقل مکان کرده اید که در آن مالیات بر دارایی وجود ندارد، اما حتی اگر مالیات دهندگان ایالات متحده نباشید، می توانید مشمول مالیات بر دارایی و هیچ یک از ما نمی دانیم چه زمانی می میریم، بنابراین مهم است که این موضوع را درست انجام دهیم.

اگر مالیات دهندگان ایالات متحده هستید، یک معافیت مالیاتی چند میلیون دلاری دریافت می کنید که می توانید در طول عمر خود از طریق اعتبار مالیاتی یکپارچه املاک استفاده کنید. اما اگر مالیات دهندگان ایالات متحده نیستید، معافیت شما پس از مرگ بسیار کمتر است. ما در مورد ده ها هزار دلار صحبت می کنیم.  اگر یک ملک اجاره ای خوب دارید، آن مالیات بر املاک را اعمال خواهید کرد. سپس، زمانی که شما بمیرید، ایالات متحده مالیات خود را می خواهد.

تاثیر تورم و نرخ بهره بر قیمت آپارتمان و میزان تقاضا در بازار املاک و مستغلات

آیا باید در املاک و مستغلات ایالات متحده سرمایه گذاری کنید؟

اگر شما یک سرمایه‌گذار خارجی هستید که در ایالات متحده املاک و مستغلات می‌خرید، این چهار مورد است که می‌خواهید قبل از شروع به کار در مورد آنها فکر کنید.  در تجربه شخصی من به عنوان فردی که ایالات متحده را ترک کرده‌ام، فکر می‌کنم که بازارهای زیادی در خارج از کشور پیدا خواهید کرد که دارای بوروکراسی بسیار کمتر، هزینه‌های بسیار کمتر، مالیات‌های بسیار کمتر و تعمیر و نگهداری بسیار کمتری هستند.

وقتی دو ملک سرمایه گذاری خود را در ایالات متحده فروختم – آخرین مورد را حدود یک سال پیش فروختم – تفکیک دقیق سپرده گذاری را دریافت کردم. وقتی این املاک را خریدم، پول نقد پرداخت کردم، خرید پروژه ارتش چیتگر اما هنوز هم با دوازده یا پانزده کارمزد کوچک متفاوتی که در حین فروش ملک بیرون آمده بود، این خرابی امانی را دریافت کردم.

شاید آنها می خواهند سه یا چهار ماه را به روشی نسبتاً پسند مالیاتی در نیویورک یا لس آنجلس سپری کنند.  این امکان برای خارجی ها وجود دارد که چند ماه در سال را در ایالات متحده زندگی کنند. شما می توانید در آنجا صاحب خانه شوید، مشکلی نیست. یا می توانید سهام ایالات متحده یا چیزهایی مانند آن را خریداری کنید، اما می خواهید از این موضوع خاص آگاه باشید و امور خود را به درستی ساختار دهید.

کسب سود ازطریق دریافت اجاره بها آپارتمان

من 100 دلار جریمه گرفتم چون چمن نیم اینچ خیلی بلند بود. من مجبور شدم وکیل دوست خانواده ام را بخواهم و بجنگم تا این جریمه 100 دلاری اخراج شود زیرا ما چند روز بعد علف ها را بریده بودیم. مسخره بود. اگر قصد دارید در ایالات متحده سرمایه گذاری کنید یا زمانی را سپری کنید، باید ذهنیت متنوع سازی خود را حفظ کنید و امور خود را به روشی بین المللی بسازید تا مطمئن شوید که مالیات بر دارایی را اعمال نمی کنید.

سرمایه گذاری در بازار مسکن با توجه به پتانسیل ویژه این بازار

اما در حالی که سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ایالات متحده برای من مناسب نیست، ممکن است برای شما مناسب باشد. یا شاید هم نیستند. قبل از تصمیم گیری در مورد املاک و مستغلات ایالات متحده، تمام گزینه های خود را در نظر بگیرید. به فرصت های سرمایه گذاری دیگری که می توانند بازدهی بهتری را برای شما به ارمغان بیاورند، نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *