- مقالات

اطلاعات مهم که راجب امتیاز پروژه ارتش چیتگر باید بدانید

نماینده خریدار را در نظر بگیرید

نمونه کامل یک مکان بین المللی است. یک صحنه برجسته و سرگرمی در سطح جهانی وجود دارد. تقاضای بالای اجاره‌ای کوتاه‌ مدت از سوی مسافران به این معنی است که اجاره مناسب می‌تواند بیش از ۸۰ درصد مواقع کامل بماند. در دو سال گذشته، ما همچنین شاهد تقاضای بلندمدت بی‌سابقه‌ای از سوی کارگران راه دور بوده‌ایم. این افزایش اجاره‌های بلندمدت یک اتفاق مضاعف است.

نماینده خریدار را در نظر بگیرید

یک تجارت خوب، اما از اجاره‌های کوتاه ‌مدت نیز تامین می‌شود، بنابراین اشغال افزایش می‌یابد.این افراد به دنبال ارزان یا بی‌هوده نیستند. آنها امکانات بیشتری می خواهند. و کنار ساحل بودن. و آنها حاضرند. خرید پروژه ارتش یا بیشتر برای دریافت آن بپردازند. مشکل این است که خواص کافی وجود ندارد. و بنابراین قیمت ها بالا رفته است.مطلوب ترین زمین های ساحلی توسط استراحتگاه ها، جوامع دروازه دار و خود شهر اشغال می شود.

نکات پیش خرید آپارتمان

این باعث ایجاد موانع یا برای توسعه جدید می شود. این به این معنی است که کمبود جوامع جدید با کیفیت بالا وغنی از امکانات وجود دارد.همانطور که کمبود تقاضای فزاینده را برآورده می کند، قیمت ها افزایش می یابد.من روابط طولانی مدتی با توسعه دهندگان دوراندیش دارم که قبل از رونق زمین های برتر را خریداری کرده اند. آن‌ها می‌توانند این پس‌اندازها را در قالب تخفیف‌های بزرگ به گروه هشدار روند املاک و مستغلات من منتقل کنند، که سود و درآمد اجاره‌ای ما را افزایش می‌دهد.

نکات پیش خرید آپارتمان

من با اعضای معامله ای در مرکز شهر در آپارتمان های دو خوابه به قیمت آوردم. اینها اکنون با قیمت یک افزایش در لیست هستند.همچنین معاملات اخیر در حاشیه شمالی شهر، در یک محله گلف دروازه‌ دار ساحلی به نام داشته است. با پوشش نزدیک به  نمونه کاملی از یک در عمل است. به سادگی هیچ سرزمینی وجود ندارد که بتواند دوباره چنین چیزی را ایجاد کند.قبل از عبور، در شهر ساحلی زیبای درتوقف کردم.

فواید پیش خرید آپارتمان

راه‌های فرار عالی را برای همه نوع فراهم می‌کند. جاذبه‌های تاریخی، غذاهای عالی، گلف در سطح جهانی، و مایل‌ها غارها و غارهای آهکی، صخره‌ها و سواحل شنی طلایی دارد.پروژه پرشین آبشار اجاره بهترین در کلاس بسیار مورد توجه است. مشکل عرضه بیشتر با کمبود اتاق های هتل تشدید می شود. و به لطف مقررات سختگیرانه ای که توسعه را محدود می کند و فقدان زمین قابل توسعه، این کمبود قرار است بدتر شود.این محدودیت در عرضه یکی از دلایل اصلی تمرکز من روی است.

فواید پیش خرید آپارتمان

داشتن نوع مناسب ملک شما را در موقعیتی عالی برای بازده اجاره ای زیبا قرار می دهد.مکانی است که مدت‌هاست توانسته‌ایم از بازدهی بالای بازار اجاره کوتاه‌ مدت در فصل اوج تابستان بهره ببریم. امروزه، فصل تابستان حتی گرم‌ تر است و تقاضا در ماه‌های شانه‌ای که طولانی‌تر می‌شوند تقریباً به همان اندازه زیاد است. تماس من در آنجا به من می گوید که یک آپارتمان دو خوابه مجهز در یک مکان خوب می تواند.

خط آخر

هفته اقامت داشته باشد و در سال درآمد داشته باشد.در بازاری با تقاضای فزاینده و عرضه رو به کاهش، همه چیز به یک پیشنهاد قدرتمند برای ایجاد درآمد روی می‌دهد. به همین دلیل است که من در حال نوشتن این مطلب بر روی معامله بعدی کار می کنم.اما تأثیر این کمبود همچنین یک عامل محرک در دستاوردهایی بوده است که قبلاً در دیده‌ایم. در سال 2020 را در جامعه‌ای به نام توصیه کردم.

یکی از اعضای  یک آپارتمان در آنجا به قیمت خرید و از آن زمان آن را به قیمت حدود فروخته است. این یک سود باورنکردنی است. یکی دیگر از اعضای یک آپارتمان را به قیمت  خریداری کرد و اخیراً آن را در بازار عرضه کرد و بلافاصله پیشنهادی به دریافت کرد .در اینجا فرمولی است که من با هر معامله هشدار روند املاک و مستغلات استفاده می کنم.مکانی را در بالا پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *