- مقالات

ارائه مشاوره تخصصی در جهت خرید پروژه ارتش توسط کارشناسان

بازرسی مسکن توسط اتحادیه املاک و قیمت گذاری بر روی آپارتمان

بازار املاک ترکیه به ویژه در استانبول تعداد زیادی پروژه جدید را ارائه می دهد که شامل پروژه های در دست ساخت در مناطق مختلف است و بخشی از این پروژه ها تحویل داده شده است که درصدی از پیشنهادات املاک آماده افزایش می یابد. ما همیشه مشتریان خود را به بهترین انتخاب هایی که مطابق با نیازهای آنها هستند راهنمایی می کنیم امتیاز پروژه ارتش چیتگر آنها برای خرید ملک آماده یا در حال ساخت در استانبول راهنمایی می خواهند.

ارائه مشاوره تخصصی خرید و فروش آپارتمان توسط کارشناسان املاک

خوب، ما اینجا نیستیم تا یکی از دو گزینه را به قیمت دیگری توصیه کنیم، بلکه به شما نشان دهیم که چگونه بدانید کدام یک بیشتر برای شما مناسب است و بنابراین می توانید انتخاب کنید. به راحتی بین داشتن یک ملک آماده یا یک ملک در حال ساخت در استانبول. چرا در استانبول ملک آماده بخریم؟ شما می توانید بلافاصله به ملک خود نقل مکان کنید.

نحوه پیش فروش آپارتمان های تجاری و اداری توسط کارگزاری

هنگامی که به یک ملک آماده نقل و انتقال در استانبول می روید، آنچه می بینید چیزی است که خواهید خرید. در املاک آماده پرداخت به صورت نقدی بوده و به ندرت پرداخت به صورت اقساطی امکان پذیر است. ملک آماده قیمت بالاتر از ملک در حال ساخت است. ملک در حال ساخت به دلیل افزایش ارزش سرمایه گذاری به مرور زمان و پیشرفت خرید پروژه ارتش چیتگر در هر مرحله از ساخت به کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند پیشنهاد می شود.

بازرسی مسکن توسط اتحادیه املاک و قیمت گذاری بر روی آپارتمان

هنگامی که به املاک در حال ساخت نگاه می کنید، گزینه های بیشتری از نظر مکان، طبقه، مساحت و دید پیدا خواهید کرد، زیرا می توانید تنظیمات مناسب خود را انجام دهید. قیمت ملک در حال ساخت ارزانتر از ملک آماده است و امکان اقساط با طرح های پرداخت منعطف با نرخ تخفیف بیشتر در پرداخت نقدی را به خصوص در مراحل اول ساخت که شرکت های ساختمانی پیشنهادات متمایزتری ارائه می دهند را بیشتر می کند.

خط آخر

عوامل فوق به افزایش ارزش ملک در حال ساخت در صورت تمایل به فروش مجدد آن کمک می کند. آماده انتقال ملک در استانبول یا در حال ساخت هستید؟ چرا ملک در حال ساخت در استانبول بخریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *