- مقالات

اجاره دادن آپارتمان های پروژه ارتش چیتگر راهی برای کسب درآمد

افزایش توان مردم برای خرید و پیش خرید آپارتمان

بازار املاک و مستغلات در مناطق مشرف به بسفر رونق دارد و قیمت آن دائماً در حال افزایش است و این امر اجتناب ناپذیر بودن سود و سود سرمایه گذاری در این مناطق را تضمین می کند. بنابراین با گذشت زمان متوجه می‌شویم که سرمایه با تورم قیمت در بازار املاک ترکیه افزایش می‌یابد و افزایش می‌یابد .داشتن ملک در ترکیه مشرف به تنگه بسفر فرصتی است که امتیاز پروژه ارتش چیتگر شما را قادر می سازد تا تابعیت ترکیه را دریافت کنید اما با شرایط خاص.

اجاره دادن آپارتمان های مسکونی و تجاری راهی برای کسب درآمد

 بسیاری از سرمایه گذاران خارجی زمانی توانسته اند تابعیت خود را دریافت کنند که مراحل اخذ تابعیت را به دقت دنبال کنند. هنگامی که ملکی را خریداری می کنید که قیمت آن کمتر از 400 هزار دلار آمریکا نباشد، می توانید تابعیت دریافت کنید، دولت ترکیه برای افزایش تقاضای سرمایه گذاران روی تسهیل اعطای شهروندی کار کرده است و موفق شده و به این مهم دست یافته است.

بهترین مناطق برای خرید ملک و آپارتمان در تهران

چیزی که این مناطق را متمایز می کند چندین پیشنهاد قوی است که شامل انواع املاک و مستغلات می شود و از جمله مهم ترین مناطقی که امکان یافتن املاک برای فروش در ترکیه مشرف به تنگه بسفر وجود دارد، ذکر می کنیم: این منطقه یکی از مهم ترین مناطق استانبول مشرف به تنگه بسفر به حساب می آید، اما قیمت املاک در آن به دلیل اهمیت زیادی که در شهر استانبول دارد و در نتیجه خرید، جزو گران ترین ها در بازارهای املاک استانبول است.

املاک و مستغلات در چنین منطقه ای نیاز به برنامه ریزی خوب و بودجه مناسب دارد، اما اگر این روند تکمیل شود، نتایج مثبتی در آینده برای خریدار به همراه خواهد داشت. بیکوز منطقه ای است پروژه هما پارسه که در بالای تنگه بسفر در انتهای شمالی آن قرار دارد، جایی که در سمت آسیایی استانبول قرار دارد. بنابراین وجود ملکی برای فروش در این منطقه به معنای گرانی آن خواهد بود.

افزایش توان مردم برای خرید و پیش خرید آپارتمان

رشد روز افزون ارزش املاک و مستغلات

 به محض اینکه عبارت “یک ملک مشرف به تنگه بسفر در بیکوز استانبول” نشانه ای از این خواهد بود که یکی از املاک گران قیمت است. این منطقه در سمت اروپایی استانبول واقع شده است، به این معنی که اکثر املاک ارائه شده برای فروش دارای طرح های اروپایی خواهند بود که لوکس و شیک بودن بر آن غالب خواهد بود و به همین دلیل قیمت آنها نسبتاً بالا خواهد بود.

این منطقه یکی از حیاتی ترین مناطق استانبول آسیایی به حساب می آید. این شهر مورد علاقه خانواده ها در استانبول است، علاوه بر این که یکی از مهم ترین مراکز گردشگری برای گردشگران از سراسر جهان است، به این معنی که املاک و مستغلات برای فروش در تنگه بسفر در منطقه به دلیل افزایش داخلی گران خواهد بود. و تقاضای خارجی برای آن.

خط آخر

املاک زیادی برای فروش توسط بسیاری از شرکت های املاک در مناطق استانبول مشرف به بسفر وجود دارد: چندین نوع ویلا برای فروش در مناطق استانبول مشرف به بسفر وجود دارد، بنابراین می توانید انواع مختلفی از ویلاها را بیابید که خواسته های تاجران و پایتخت ها را برآورده می کند. از آنجایی که استانبول یکی از بزرگترین شهرهای توریستی است و از آنجایی که دارای تعداد زیادی مکان توریستی است

بهترین مناطق برای خرید ملک و آپارتمان در تهران

واحه های آبی و فضاهای سبز فراوان به ویژه مناطق مشرف به تنگه بسفر دارد، این نوع ویلاها در این مناطق توریستی فراوان بوده و در کنار دریاچه ها و دریاچه ها گسترش می یابند. فضاهای سبز و به دور از هیاهوی شهرها. این ویلاها ویلاهای آرام و پناهگاهی برای همه کسانی هستند که از شلوغی شهر فرار می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *