مزایا و نکات کلیدی خرید پروژه ارتش چیتگر در بازار املاک
- مقالات

آیا خرید پروژه ارتش چیتگر در منطقه 22 ارزش  دارد؟

منظور از پیش فروش ملک چیست؟

خلیج شمالی بهترین شهر برای خانه نشینی در سال 2023 است. در سال 2022، قیمت خانه برای هفت ماه اول در محدوده باقی ماند. میانگین قیمت در ماه آوریل به 475600 تومان رسید. با این حال، تا دسامبر، 23 درصد کاهش یافت و به 364700 تومان رسید. افزایش نرخ بهره بیشتر بازارهای را تحت تاثیر قرار داده است و North Bay نیز از این امر مصون نمانده است.

منظور از پیش فروش ملک چیست؟

در ژانویه 2023، قیمت بنچمارک دوباره شروع به افزایش کرد و به 372800 تومان رسید. هاو می‌گوید: «مانند بسیاری دیگر از بازارهای کوچکتر در، قیمت‌ها در خلیج شمالی با سرعت کمتری کاهش یافتند و در سال 2023 افزایش جزئی را تجربه کرده‌اند، زیرا خریداران و فروشندگان احتمالی برای بازار بهار آماده می‌شوند. خرید پروژه ارتش در حالی که پیش بینی اینکه آیا North Bay همچنان شاهد رشد دو رقمی سال به سال خواهد بود یا خیر، دشوار است.

در مورد خرید خانه بیشتر بخوانید

این بازار یک فرصت عالی برای کسانی است که به دنبال قیمت های اقتصادی هستند. روش شناسی: چگونه بهترین مکان ها را برای خرید املاک و مستغلات تعیین کردیم برای تعیین مناطق و محله‌هایی که در سال 2023 بیشترین ارزش را به خریداران خانه می‌دهند، داده‌های املاک و مستغلات را از برترین بازارهای املاک در سراسر مطالعه کرد. رتبه بندی بر اساس داده های جمع آوری شده در پایان مارس 2023 است و مصاحبه ها در ماه ها انجام شده است.

در مورد خرید خانه بیشتر بخوانید

داده های قیمت مسکن برای رتبه بندی ملی از استخراج شده است.پروژه بقیه الله 5 بر اساس اطلاعاتی که از در دسترس بود، تعیین کردیم که کدام مناطق را شامل شود. اطلاعاتی را برای همه شهرها و بازارهای ارائه نمی دهد، به این معنی که ممکن است برخی از مناطق در گزارش ما پوشش داده نشوند. داده‌های مربوط به برخی شهرها، مانند ، توسط با هم گزارش می‌شوند و قیمت معیار دو شهر را با هم نشان می‌دهند.

شرایط پیش خرید چگونه است

ما مناطق و محله ها را در یک منطقه جغرافیایی در برابر یکدیگر رتبه بندی کردیم. رتبه‌بندی‌ها و امتیازات کلی بر اساس قیمت‌های خانه معیار مناطق و رشد اخیر قیمت املاک و مستغلات است.امتیاز ارزش ما برای قیمت مسکن معیار مرکب منطقه در 31 دسامبر 2022، نسبت به میانگین کلی منطقه، محاسبه می‌شود، با قیمت‌های مقرون ‌به ‌صرفه‌ تر مسکن که به‌ طور مثبت در امتیاز کمک می‌کند.

شرایط پیش خرید چگونه است

این محاسبه همچنین رشد یک ساله، سه ساله و پنج ساله ارزش خانه در این منطقه را با وزن بیشتری به جدیدترین داده ها اختصاص می دهد. اگرچه مقایسه های اخیر شاخص های بهتری از ارزش هستند،پروژه وزرا یک روند مثبت و ثابت رشد ارزش خانه به عنوان بخشی از محاسبات کلی در نظر گرفته شد.رتبه بندی محله علاوه بر داده‌های قیمت مسکن و امتیازهای ارزش، رتبه‌بندی محله‌های ما همچنین داده‌های اقتصاد محله را نیز در نظر می‌گیرد.

خط آخر

 که در ارزیابی کلی ارزش آن‌ها را به همان اندازه وزن می‌کنیم. این نمرات اقتصاد محله بر اساس عواملی است که معمولاً در شاخص های اقتصادی و مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود: درصد خانوارهایی که مالک یا اجاره می کنند، سطح تحصیلات، درآمد متوسط ​​و درآمد خانواربرای به دست آوردن بینش بیشتر در مورد هر محله، اطلاعات بیشتری در مورد امکانات رفاهی، دسترسی و درصد خانواده‌های دارای فرزند گنجانده‌ایم.

در حالی که ما از این عوامل برای تعیین رتبه بندی کلی استفاده نکردیم، آنها به ما کمک کردند تا سبک زندگی را در هر منطقه ارزیابی کنیم. امتیازات دسترسی محله شامل امتیاز پیاده روی، امتیاز حمل و نقل و نمره دوچرخه است. به هر عامل امتیاز از 100 داده می شود. این سه امتیاز به ترتیب برای امتیاز دسترسی محله از 5 وزن شده اند راهنمای کامل برای خریداران خانه برای اولین بار .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *